Main Menu

Schůze členů

Založil Fenix, Září 18, 2004, 03:57:26 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Citace: "Magus"Tak potom už to tvoje "obhajování" nebo napadání neobjektivnosti podných informací nemá vůbec význam  :roll:

Proč ne? Je důležité, aby se členové zajímali, zkoumali, kontrolovali...

Magus

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Magus"Tak potom už to tvoje "obhajování" nebo napadání neobjektivnosti podných informací nemá vůbec význam  :roll:

Proč ne? Je důležité, aby se členové zajímali, zkoumali, kontrolovali...

To sice jo, ale vsadím se s tebou o co chceš, že na schůzi jich bylo víc než čte tohle fórum. Potom mi teda přijde absurdní, že na schůzi jsi ohledně tohohle ani nemuknul a píšeš to až potom do fóra.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Magus"Tak potom už to tvoje "obhajování" nebo napadání neobjektivnosti podných informací nemá vůbec význam  :roll:

Proč ne? Je důležité, aby se členové zajímali, zkoumali, kontrolovali...

A koho ? ... Tebe ? ....
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Jantar

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Magus"Tak potom už to tvoje "obhajování" nebo napadání neobjektivnosti podných informací nemá vůbec význam  :roll:

Proč ne? Je důležité, aby se členové zajímali, zkoumali, kontrolovali...

Ale ty už nejsi člen...  :lol:

Fenix

BlackSUNe Jen by mne zajímalo proč jsi se tedy neobhajoval abz jsme tě nevzloučili. Ta tvoje neobhajoba vlastně znamenala, že jsi se teoretickz sám vzhodil.
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Citace: "Jantar"BS: Proč ne? Je důležité, aby se členové zajímali, zkoumali, kontrolovali...

Ale ty už nejsi člen...  :lol:

Asi si špatně pochopil smysl věty. Nejde o mě.

flashx

BS trhni si uz kopitem a uvedom si ze tvoje nazory nemaji zadnou vahu
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Lukas

4 BS
Cau, nekde jsem se doslechl ze si neco planoval na AP VKD, tesne pred vh, co je na tom pravdy? Slysel sem neco o prestrihnuti dratu nebo tak...
Lukas

BlackSUN

Citace: "flashx"BS trhni si uz kopitem a uvedom si ze tvoje nazory nemaji zadnou vahu

Tak je nečti, nikdo tě nenutí... Jinak opravdu duchaplná slova.

BlackSUN

Citace: "Lukas"4 BS
Cau, nekde jsem se doslechl ze si neco planoval na AP VKD, tesne pred vh, co je na tom pravdy? Slysel sem neco o prestrihnuti dratu nebo tak...
Lukas

Na tom je pravdy asi tolik, jako je pravdy na tom, ze tvuj táta je budha.

Někde sem se doslechl.... dyž ani sám nevíš, kde ses to doslechl, asi to svědčí o informační hodnotě dané informace... Jaký dráty kde dráty proč atd... Nějaké bližší info?

Ale optej se radši fleše, moje názory nemaj hodnotu... :-))

Lukas

OK, rikal mi to jeden kamos co v tom panelaku bydli. Draty na apecku vkd, a proc? Na to se ptam tebe  :wink:

BlackSUN

Hmm tak to by me zajimalo, kdo ti co nakecal.
Ale netušim, jaký dráty máš na mysli... Od antén, utp, napájení, jiné, jaké?

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"BS trhni si uz kopitem a uvedom si ze tvoje nazory nemaji zadnou vahu

Tak je nečti, nikdo tě nenutí... Jinak opravdu duchaplná slova.

Proc urazis ?
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "flashx"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"BS trhni si uz kopitem a uvedom si ze tvoje nazory nemaji zadnou vahu

Tak je nečti, nikdo tě nenutí... Jinak opravdu duchaplná slova.

Proc urazis ?

Proc urazis ty?

flashx

idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.