Společný herní server

Založil jo, Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Mají se pařani složit na herní server?

Ano, určitě
29 (78.4%)
Nemám zájem, ať si paří pro mě za mě
4 (10.8%)
Ne, měli by se věnovat prospěšnějším aktivitám
4 (10.8%)

Celkem hlasů: 34

Hlasování ukončeno: Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

psm

panove, panove, cas leti.. v tydnu opet nestiham.. ;))

kuja

Uz aby to bylp hotovo....patek vecer vzdycky volno jako za starejch casu :-D Bude zase CS party

flashx

Citace: "kuja"Uz aby to bylp hotovo....patek vecer vzdycky volno jako za starejch casu :-D Bude zase CS party

No jo ale bohuzel samo se to neudela .....
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

kuja

To je jasny,samo se neudela nic,ale bohuzel s konfiguraci hernich servru na Linuxu ma zkusenost hodne malo lidi.....

flashx

Citace: "kuja"To je jasny,samo se neudela nic,ale bohuzel s konfiguraci hernich servru na Linuxu ma zkusenost hodne malo lidi.....

Souhlasim ale mozna by mohl nekdo vyzvednout u predsedy pocitac
a odvezt ho k PSM a tim padem taky udela neco pro herni server
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

psm

v pohode, auticko uz mam doma, s k5 je to uz rozjednano, ve stredu frcim pro hw doufam.. ;)) zatim oprasujte vyzbroj a trenujte.. ;))

Mostock

Citace: "flashx"

Souhlasim ale mozna by mohl nekdo vyzvednout u predsedy pocitac
a odvezt ho k PSM a tim padem taky udela neco pro herni server

Tak mesic z5 sem psal ze se stavim a odvezu ho.. na zadost sem nedostal zadnou odpoved  :roll:
´Neill : T´elc  please say something
T´elc : Indeed

flashx

Citace: "Mostock"
Citace: "flashx"

Souhlasim ale mozna by mohl nekdo vyzvednout u predsedy pocitac
a odvezt ho k PSM a tim padem taky udela neco pro herni server

Tak mesic z5 sem psal ze se stavim a odvezu ho.. na zadost sem nedostal zadnou odpoved  :roll:

hmm tak to spatne. Doufejme ze PSM bude uspesnejsi.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

psm

cus, uz ho mam doma, sice to neni slibovany dual xeon 3.2GHz, 1GB RAM, a 500GB na diskovem poli, ale zda se ze je to funkcni.. ;) asi je to byvaly rajcut a nebo jeho bracha.. ;) pii 266MHz,256MBRAM,4x9.1GB disk v raidu.. to cele poskytnula firma IBM ;) ale asi tak pred 8 lety.. ;) takze jenom pockat az to rozdycham, jeste si chci pohrat s tim server raid a muzeme instalovat.. ;)

jo


psm

zdravim, tak uz to nejak jede, musel jsem koupit jeste baterku pro zalohu cmosky, nechtel si nic zapamatovat.. ;) aa 42,-kc; zatim je to na adrese 192.168.136.47, necham to pustene, takze zkousejte.. ;) je tam teamspeak, cs 1.5, battle.net server (zkousel jsem jenom starcraft patch 1.11) ;) jo a sorry ze to trva tak dlouho ;)

lubie

cs jede, ale ts se zda byti dead

psm

na ts jsem pripojenej.. divne.. ;) i kdyz tam zadas ip adresu? treba to nekdo sikovne zariznul uz nekde jinde.. ;)

lubie

ok...je to mozne....mam rozhasene wokenice, takze je to mozne ,o)

psm

mozne je i ze to bude nekde u me, jsem ted pripojeny na ovislink 1120ap, no a zhruba od te doby mi nejede ipsec tunel a mozna to nekde blokne ten ts, uvidim, zkusim nekdy zase pripojit router.. ;)

btw: jinak se muze pomalu hledat misto kde kam se serevr pripoji na pater, uz se mi toci hlava z toho jak huci.. ;) no a s mojim uplinkem to take nebude zadna slava.. ;) videl bych to nekam na silver a nebo na vkd ;) tam to mam blize.. ;) rozmery jsou priblizne 62x20x44, hmotnost priblizne 40-50kg ;)

a mimojine je uz pristupny pomoci gamezone.klfree.net, cstrike.klfree.net, teamspeak.klfree.net,bnet.klfree.net.. dneska kdyz to dopadne napisu nejaky navod na gamezone.klfree.net, zatim je tam ....