Main Menu

Nejde rapidshare

Založil tronda, Červen 05, 2008, 06:32:45 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

tronda

Vážení
Dnes 5. června jsem si všimnul kolem 6:00 nefunkčnosti čhosi kdesi, chtěl jsem se přihlásit na Premium na rapidshare. Ale nejde mi vůbec stránka otevřít. Přes proxy se bez problému dostanu na RS. Tento problém se neustále opakuje. Jednou za čas to prostě nejde. Co je s tím?

skudlik

Ahoj,
pouzivas verejnou IP nebo spolecnou ? .. Driv aspon co vim, tak byl obcas blokovanej RS z nekterych nasich neverejnych (urcitou dobu) - mozna diky velkemu poctu pristupu :P ..
[ja se ted na RS normalne dostanu - jak ze sve verejne, tak z neverene vychodni casti klfree]

tronda

No, tak to nevím, zadám link souboru co chci stahovat do prohlížeče nebo stahuji přes RapGet. Takže používám tu IP kterou mají všichni na tom APéčku.

belgarat

Citace: tronda kdy Červen 06, 2008, 08:56:04 DOPOLEDNE
No, tak to nevím, zadám link souboru co chci stahovat do prohlížeče nebo stahuji přes RapGet. Takže používám tu IP kterou mají všichni na tom APéčku.

Tronda: Budto mas pro adresu (10.102.x.y) v IS pridelenou svou verejnou IP (a pak je tva a nikdo dalsi ji nepouziva), nebo ne - a pak mas tedy spolecnou. Zkus zjistit co z toho je tvuj pripad.

All: zkuste zjistit zda je RS blokovany kvuli poctu pristupu ze sdilene IP. Pokud ano, zvetsime NAT pool a trochu vic rozhodime subnety.

baky

Citace: tronda kdy Červen 05, 2008, 06:32:45 DOPOLEDNE
Vážení
Dnes 5. června jsem si všimnul kolem 6:00 nefunkčnosti čhosi kdesi, chtěl jsem se přihlásit na Premium na rapidshare. Ale nejde mi vůbec stránka otevřít. Přes proxy se bez problému dostanu na RS. Tento problém se neustále opakuje. Jednou za čas to prostě nejde. Co je s tím?



mám stejnej problém a navíc teď mi na RS jede upload o 50% pomaleji než předtim .,.,

belgarat

#5
Stahni si http://gaia.nfx.cz/test.img (tusim 100 MByte). Jestli Ti jde RapidShare pomaleji, stezuj si u jeho provozovatele.
Update: testovani uploadu zkusim nejak poresit ;)

scorpio

Pokud nahráváte něco přes RapidShare, zkuste různé linky.
Domnívám se že nejvyšší rychlost je momentálně přes "TeliaSonera" volbu nebo jak se to přesně jmenuje.
Pokud použijete "Cogent", je možný že data pudou oklikou - nebo "se" to už srovnalo Sváťo ?
-- by Scorpio ---

belgarat

Rozhodne pres Teliasoneru - uz jen proto, ze my mame PRIMY SPOJ do site Teliasonera.

Pokud muzete BOJKOTUJTE Cogent - nekupujte od nich, neprenasejte pres jejich sit, nepodporujte jejich zakazniky. Diky obchodnickym zmetkum z firmy Cogent pred par mesici nefungovalo spojeni mezi velkymi castmi Internetu

baky

TeliaSonera  používám pořád jen teď když se to tak zpomalilo sem zkoušel i  Cogent, samozřejmě zlepšení nulové .,.,

scorpio

Včera jsem cosi tahal z RapidShare. Přes volbu "TeliaSonera přenos" jsem měl přibližně 660 kB/s - mě to přijde dobrý, na to že jsem tahal jako "free".
-- by Scorpio ---

SPM

Citace: scorpio kdy Červen 23, 2008, 07:57:54 DOPOLEDNE
Včera jsem cosi tahal z RapidShare. Přes volbu "TeliaSonera přenos" jsem měl přibližně 660 kB/s - mě to přijde dobrý, na to že jsem tahal jako "free".

Ono i na tom placenym to klesá, co jsem si všimnul... Když jsem tam jednou s premium accountem zkoušel tahat nějaký větší množství wgetem (kde teda přijdu o možnost výběr serveru, takže těžko říct, co si to vybere...), tak to začínalo cca na 2MB/s ovšem tak po 0,5GB staženejch už to jelo taky kolem 600kB/s... ale kam taky spěchat :))
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

baky

výběr serveru provedeš v nastavení Accontu a když taháháš přes flashgeth tak tě to automaticky spojí stím co sis vybral

jinak download je OK,jedná se mi o upload ten je nějákej přibržděnej

tronda

No IP mám vlastní. Ale prostě to stejně někdy nefunguje, je to opravdu jen občas. Jinak download z rapidu mě jede kolem 100kB/s a nahrávání pod 80kB/s někdy i víc ale je to mizerné...

skudlik

Me to jede momentalne tak od tech 100kB/s - 400kB/s. Chyba ale nebude asi u nas - spis to nejak omezili u rapidu - nebo proste sosa z rapidu podstatne vic lidi nez driv - z jinych podobnych ukladacich serveru mi to jede 2-3x tak rychle.