PRODANO ***Prodám PC komplet - P4 3GHz/512MB DDR Dual ...

Založil Pneu, Říjen 04, 2008, 10:14:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pneu

Prodám komplet PC v ceně 3 000,-
PC + Monitor + Tiskárna ink. + Myš + klávesnice

PC IBM TC A51p type 8420-71G
CPU Intel P4 Proc. 530 HT (3GHz)
GPU OnBoard Intel Graphic Media Accelerator 900
RAM 2x 256MB DDR Dual
HDD 80GB 7200RPM S-ATA 150
DVD/CD-RW
OS MS WIN XP Pro CZ SP2 - orig. instalace včetně přídavného IBM SW
Provedení DeskTop Black
keyb CZ - PS2
mouse USB opt.
Zvuková karta OnBoard
6+2 USB Port
LAN OnBoard Broadcom Gigabit Ethernet

Monitor G78 17" Flat Monitor TCO95 black
Printer HP DeskJet 970cxi - doplněn o možnost oboustranného tisku + černá cartidge k tomu

PRODÁVÁM POUZE JAKO KOMPLET, NE PO JEDNOTLIVÝCH ČÁSTECH.

V případě zájmu mě kontaktujte na tel. +420 732 155 027

Blackdeath

Je to ještě k mání možná že bych to vzal pro přítelkyni mají starou šunku a tohle by jí bohatě stačilo. Počítač stejně používají jen pro internet a psaní věcí do školy.

Pneu

Citace: Blackdeath kdy Říjen 05, 2008, 12:53:14 ODPOLEDNE
Je to ještě k mání možná že bych to vzal pro přítelkyni mají starou šunku a tohle by jí bohatě stačilo. Počítač stejně používají jen pro internet a psaní věcí do školy.

Seš první kdo se ozval, pokud to chceš, dej vědět, než se ozve někdo jinej ;)

Blackdeath

Domlouval jsem se s přítelkyní měla by o to zájem je možné se na to zajet podívat? Někdy v týdnu? Hodilo by se mi to buď středa navečer nebo pátek navečer!!

Pneu

Citace: Blackdeath kdy Říjen 05, 2008, 08:37:23 ODPOLEDNE
Domlouval jsem se s přítelkyní měla by o to zájem je možné se na to zajet podívat? Někdy v týdnu? Hodilo by se mi to buď středa navečer nebo pátek navečer!!

Předvedení je možné, ale na PC je připravena instalace Widlí, kde po prvním spuštění zažádá o dokončení instalace OS nastavením Uživatele, Připojení, Čas Pásma, Klávesnice atp. Tzn. si to může dotyčný nastavit k obrazu svému.

Blackdeath

Bylo by tedy možné to vidět v tu středu navečer? Napište kdy by se vám to hodilo a hlevně kde?,