WIFI router po upgradu firmware umřel

Založil lokoj, Únor 01, 2010, 08:17:38 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

lokoj

Zdárek mám wifi router Zyxel G-570S v2 .. chtěl jsem provést upgrade firmware ale nejdřív jsem prováděl a pak teprve četl :-D prostě jsem chtěl udělat upgrade normálně vzduchem nevěděl jsem že se to musí dělat přes kabel. No router už jsem si koupil novej ale tohodle je mi líto.

Když ho připojím přes kabl do sítovky v pc tak se mi to spojí najde mi to síť ale samozřejmě když neproběhl upgrade úplně tak nemůžu do admin rozhraní páč je to porouchaný :-D. Byla by nějaká šance na záchranu pomocí něčeho? :-) Doufám že mi rozumíte :-)
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

scorpio

Některá zařízení mají zabudovanou možnost "Firmware Recovery".
Doporučuju pročíst stránky výrobce, pokud to zařízení má, obvykle k tomu je příslušný manuál.
Taky FW "obraz" který se takto nahrává bývá obvykle zcela speciální - pouze k tomuto účelu vytvořený.

UPOZORNĚNÍ - pokud dojde k chybě při provádění FW recovery, zařízení se obvykle stane drahým těžítkem  :o
-- by Scorpio ---

lokoj

No hrál jsem si stím tkoušel jsem ty TFTP programy a nic to nedělá asi ho nezachráním jsem prolezl celej google ale na zyxel G-570S nikde nic asi to neumí
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

scorpio

-- by Scorpio ---

lokoj

jj dík toto jsem našel taky a v AJ :-) ale je to na nějakej hw firewall nebo co. mno já ho vyhodim a je to teda ještě se ale samozřejmě pořádně podívám po netu :-D
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

scorpio

Snažim se Ti psát na ICQ. Ten router to možná umí.
Doporučuju kontaktovat podporu Zyxel, možná Ti poraděj a/nebo pošlou ten FW a návod !
-- by Scorpio ---

lokoj

Divný mi od tebe nic nepřišlo. Mám to nové ICQ 7 tak to asi bude mít nějaký mušky. No zkusil jsem napsat na českou pobočku ale nevím nevím :-D
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.