Main Menu

Informovanost

Založil Waladir, Prosinec 09, 2004, 08:20:27 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Myslíte si, že Rada dostatečně informuje členy?

Lépe by to dělat ani nemohla!
1 (4.8%)
Dozvím se vždy co potřebuji
7 (33.3%)
Občas to vázne, některé informace se nedozvím
9 (42.9%)
Informovanost je naprosto nedostatečná!
4 (19%)

Celkem hlasů: 20

Hlasování ukončeno: Prosinec 09, 2004, 08:20:27 DOPOLEDNE

Mr.Gespant

Snazim se porad dobrat toho samyho co na zacatku...

Pokud sito miri na pripojny bod KlFree, potom i lidi pripojeny k tyhle antene jsou bud cernosi a meli by byt odpojeni a nebo cleni KlFree.
Z toho taky vyplyva, ze pokud jsou cleny KlFree, tak bud vyuzivaji LAN KlFree nebo svůj LAN ( zaplatili ji ze sveho ) a nebo LAN někoho cizího a předpokládám, že s ním mají uzavřenu smlouvu o pronájmu nebo užívání.

Jako bývalého člena KlFree, který zná místní podmínky, protože do tohoto LANu byl připojen se tě jen ptám jak to tedy je...

Pokud LAN neni nikoho ciziho ( kym si byl zmocnen jednat ) nechapu jak sis mohl dovolit chtit prepojit cleny KlFree... tot vse...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Waladir

BlackSun: to co napíšu vyzní trošku jinak, než to myslím, ale BlackSune, máš pocit, že o Tvé názory někdo stojí? Jak to tak sleduju, tak moc ne. Dokonce bych řekl, že sdružení nestojí ani o Tvé členství a pomoc. Tvé názory většinou vyústí v nicneřešící debaty, kde se probírá minulost, na kterou máš Ty oproti ostatním opačný názor, který patrně nikomu nevnutíš. Nechci, aby to vyznělo jako něco proti Tobě, jen zkrátka jako nezávislý pozorovatel nevidím v Tvém počínání smysl, spíš to na mě působí jako vzájemné špičkování.

Konstruktivní návrh: co dát odkazy na některé informační zdroje (gomena, hotsanic, twiki apod.) na www.klfree.net - do weblinks nebo lépe do levého menu (stačil by tam asi link na samostatnou stránku s odkazy)?

jo

To je dobrý návrh, který stránkám pomůže. Jdu to udělat.

xtom

Citace: "Waladir"BlackSun: to co napíšu vyzní trošku jinak, než to myslím, ale BlackSune, máš pocit, že o Tvé názory někdo stojí? Jak to tak sleduju, tak moc ne. Dokonce bych řekl, že sdružení nestojí ani o Tvé členství a pomoc. Tvé názory většinou vyústí v nicneřešící debaty, kde se probírá minulost, na kterou máš Ty oproti ostatním opačný názor, který patrně nikomu nevnutíš. Nechci, aby to vyznělo jako něco proti Tobě, jen zkrátka jako nezávislý pozorovatel nevidím v Tvém počínání smysl, spíš to na mě působí jako vzájemné špičkování.

Konstruktivní návrh: co dát odkazy na některé informační zdroje (gomena, hotsanic, twiki apod.) na www.klfree.net - do weblinks nebo lépe do levého menu (stačil by tam asi link na samostatnou stránku s odkazy)?

Waladire, mam pro tebe ukol :-), domluvime se offline.

K5

Citace: "BlackSUN"Proč mě rada nejdřív chce vyloučit, předhodí to členům aby to odhlasovali byť neví o co přesně jde a sama hlasuje proti, aby měla sama čisté svědomí, že ona mě přece nechtěla vyloučit?

Jsi mladý a hloupý, když rada navrhla tvé vyloučení, znamená to, že 4 nebo více
radních ze 7mi se na tomto shodlo v nějaké době a na základě informací, které byly
v té době radě známy. To že pak o několik měsíců později všichni radní nehlasovali
pro tvé vyloučení, není přetvářka, ale jen důsledek výše uvedeného + je normální,
že lidé mění své názory. Konkrétně já jsem nabyl dojmu, že jsi se "polepšil"
a že to s pomocí Sdružení myslíš upřímně. Tvé zdejší příspěvky svědčí o tom,
o že dění ve sdružení zájem máš, ale s každým dalším tvým postem nabývám dojmu,
že se o dění nezajímáš z důvodu sdružení pomoci, ale z důvodů jiných, o kterých
můžeme jen spekulovat (špionáž?).

Dokud pro to budou existovat důvody, informovanost nikdy nebude plná a včasná.
O několik střech už jsme přišli. Nestalo se nic víc, než to, že nám je staří známí
vyfoukli před nosem. A to je dostatečný důvod pro to, aby se o plánovaných akcích
neinformovalo s předstihem (ať už je ta "akce" jakákoli, třeba i obyčejná návštěva
úřadu, roznáška letáků nebo třeba "zabírání střechy")