Main Menu

Starsi grafarnu

Založil tom712, Březen 25, 2005, 02:37:17 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "BlackSUN"
Citace: "tom712"S3ojky sem se zbavil.
Grafárnu mám novou hodobóžovou Radeonku

Nevím, jestli volba výrobce byla volbou správnou :-))
Byla! Levná, výkonná, hodně rozšířená...
Co jako.

flashx

Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "tom712"S3ojky sem se zbavil.
Grafárnu mám novou hodobóžovou Radeonku

Nevím, jestli volba výrobce byla volbou správnou :-))
Byla! Levná, výkonná, hodně rozšířená...
Co jako.
ber to tak ze BSe musi vzdycky neco placnout i kdyby byl za vola
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "flashx"
Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "tom712"S3ojky sem se zbavil.
Grafárnu mám novou hodobóžovou Radeonku

Nevím, jestli volba výrobce byla volbou správnou :-))
Byla! Levná, výkonná, hodně rozšířená...
Co jako.
ber to tak ze BSe musi vzdycky neco placnout i kdyby byl za vola

No, já bych si ATI grafiku nekoupil.. Ale je to každýho věc. Jak by řekl náš slavný známý Litin - je to tvuj boj :-))

tom712

Citace: "BlackSUN"No, já bych si ATI grafiku nekoupil.. Ale je to každýho věc. Jak by řekl náš slavný známý Litin - je to tvuj boj :-))
Tak si jí nekupuj, nikdo tě nenutí. Já sem si jí koupil. ATI Sapphire Radeon 9200SE Atlantis 64MB. CSko na tom chodí na mý 7edmistovce celerounu uplně krásně. Filmy, no to je přenádherný, má to TV výstup, nevim co si víc přát. Teda mam to hlavně kůli CSku a sežeň za malý peníze něco lepšího, výkonějšího. Já teda nevim...

belgarat

Tuto kartu mam tez a musim souhlasit s BlackSUNem. Pod Linuxem:
- blbne pristup do pameti - 2. XServer nepustis
- blbne prepinani rozliseni pri TV-out
- neumi rotovat obraz o 90 stupnu (coz mne stve, mam LCD panel)
+ mnoho dalsich much.

Ve Windows zas pro zmenu neumi nezavisly obraz na monitor & TVout.

VIVAT NVIDIA !

tom712

No tak pod linuxem to nepoužívám... respektive to na co používám linux nepotřebuje vůbec grafiku :-)
A jediný na co sem přišel (pod windous) a co se mi nelíbí je, že když to bootuju tak to má ten textovej režim standartně asi 80Hz a to LDC monitor zvládá jen obtížně. Nebo nevim nějak čim to je. A ačkoliv to mam většinou na CRT a TV (taky sem si toho všim až dneska) tak to nasere žejo :-)

A ještě upřesnění, myslym to samo tak když mam to LDC připýchlý analogově.

Pyjamarama

.... teda ne tu presnou ale ATI R9250 64bit / 64 MB ... a oproti R7200 vykonovy delo :-) ... Linux .. k cemu Linux :-D ...

krom toho obraz jako vino .... nezavisle 1 monitor + DVI/TVout ... neni spis chyba nekde jinde ? :-)

mala poznamka : ta karta si nechala libit vic nez si ted nechava libit muj R9600 :-) ...

doctor

Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"No, já bych si ATI grafiku nekoupil.. Ale je to každýho věc. Jak by řekl náš slavný známý Litin - je to tvuj boj :-))
Tak si jí nekupuj, nikdo tě nenutí. Já sem si jí koupil. ATI Sapphire Radeon 9200SE Atlantis 64MB. CSko na tom chodí na mý 7edmistovce celerounu uplně krásně. Filmy, no to je přenádherný, má to TV výstup, nevim co si víc přát. Teda mam to hlavně kůli CSku a sežeň za malý peníze něco lepšího, výkonějšího. Já teda nevim...

hrajes jeste cs? a kde? kdyztak se ozvi na icq, marne tu shanim nekoho z klfree kdo to hraje :-)

Belerby

jááá ;o)
me muzes taky napsat na icq
Pij beer, at je meer *22*