Main Menu

Vas Prohlizec

Založil Don Martinez, Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tak co?

Firefox
30 (52.6%)
Internet Explorer
8 (14%)
Opera
18 (31.6%)
nejaky atypicky jiny, co nikdo nezna :)
1 (1.8%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

jedjisch


Medwyn

Citace: "jedjisch"  8)  :)

 8)  ;D

souhlas!

Don Martinez

Dneska vyšla Opera 9 Beta - jak se vám líbí?
Abych promluvil za sebe tak widgety jsou pěkná věc (už jsem si natahal hodiny, kalendář, kalkulačku a slovník), BitTorrent klient jsem ještě nijak nezkoumal - tak uvidíme jak bude fungovat :) . Adblock jsem nikdy nijak (ani když jsem používal FF :roll: ) nepoužíval, ale může se hodit :) . A acid test prošel krásně  - dokonalost sama :) . Těším se na oficiální hotovou verzi.

belakos

Takze v opere uz je ted AdBlock? Podle me je to dost uzitecny rozsireni.

Don Martinez

Citace: "belakos"Takze v opere uz je ted AdBlock? Podle me je to dost uzitecny rozsireni.
Ono se tam něco podobnýho dalo používat i předtím - stačí prolézt www.operacesky.net a něco tam o postupu jak dát do Opery 8.5x blokování reklam najdeš :wink: .
/suxxx když dám ven widget s hodinama tak se mi docela trhá jak scrolování stránky tak vteřinovka :(
/další suxxx - najednou 100% procesoru a Opera je pod stolem - no je to zatím Beta :roll: ...

jedjisch

Nevim, jak tak ctu ty novy funkce, tak mi to prijde jen jako další kojzlace Opery... vyhovuje mi tak jak je, nejaky torrenty ani dalsi z novejch funkci nepotrebuju :)

belakos


Don Martinez

Citace: "belakos"No, este ze mam FF 8)
Hehe já nikdy FF v betě nezkoušel, ty jo? Navíc já už si dneska fakt nedovedu představit návrat k pandě... A navíc tak pěknýho smajla v acid testu s FF nedostaneš :P .
/hmmm - když najedete na tab objeví se náhled celý stránky - to je pěkný. K blokování stačí kliknout pravým na stránku a zadat Block Content - pak si můžete nastavit co přesně (jaké obrázky - sbohem logo klfree :twisted: ) chcete blokovat - výborný.

belakos

No mozna to vyzkousim no, ale stejne nema cenu o tom flamovat. To je este horsi, nez se dohadovat o muzice :P

Hangman

Firefox is BEST :wink:   :lol:  :lol:  :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

opera je bezva ....devitku sem jeste nezkousel, ale bittorrent tam fakt nemusim. Tak jak je v 8.5 mi to vyhovuje zatim :wink:

Don Martinez

Citace: "Jendall"opera je bezva ....devitku sem jeste nezkousel, ale bittorrent tam fakt nemusim. Tak jak je v 8.5 mi to vyhovuje zatim :wink:
No dneska jsem ho zkoušel a on tam nijak extra vidět není, když ale stáhneš .torrent nabídne se ti dialog kam to stáhnout, nabídka na omezení rychlosti a pak už to jede jako standardní download v Transfers, nemá to žádný větší možnosti nastavení - nicméně pokud nesosáš moc často použitelný to je.

Don Martinez


Don Martinez

Hmmm našel jsem další Opera smajly:



U toho posledního teda není nějak moc poznat ten IE...

Jendall

Citace: "Don Martinez"Hmmm našel jsem další Opera smajly:



U toho posledního teda není nějak moc poznat ten IE...

tu prislaplou pandu sem si dal hned jako ikonku pro spoustec opery  :lol: , moc pekne ...