Main Menu

Miss KLFree.net - OT

Založil Karfik, Říjen 30, 2005, 10:25:35 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Cordane

Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"
Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"ja bych chtela bejt taky pravoplatney clen  :?
nic si z toho nedelej, ja taky nejsem clen :wink:

heh....mazec... 8)
tak to dame spolu dohromady a budem trenova na udelani malyho clenatka :wink:

mno....ja mam dojem ze ty uz male clenatko mas hotove...  :?:   :wink:
That's all folk's ... :)

Hanz02

Citace: "Cordane"
Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"
Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"ja bych chtela bejt taky pravoplatney clen  :?
nic si z toho nedelej, ja taky nejsem clen :wink:

heh....mazec... 8)
tak to dame spolu dohromady a budem trenova na udelani malyho clenatka :wink:

mno....ja mam dojem ze ty uz male clenatko mas hotove...  :?:   :wink:
Clenu neni nikdy dost  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Karfik

Citace: "Hanz02"
Citace: "Cordane"
Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"
Citace: "Karfik"
Citace: "Cordane"ja bych chtela bejt taky pravoplatney clen  :?
nic si z toho nedelej, ja taky nejsem clen :wink:

heh....mazec... 8)
tak to dame spolu dohromady a budem trenova na udelani malyho clenatka :wink:

mno....ja mam dojem ze ty uz male clenatko mas hotove...  :?:   :wink:
Clenu neni nikdy dost  :lol:
presne tak a jeste je prijemny je delat:-))
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Medwyn

Hmmm... male clenatko... zajimava predstava.
BTW: Taky nejsem clen ;-) .. takze mam stejne dobre startovni podminky jako karfik.  8)

a mimochodem:
FUUUJ... clovek se chce pridat do offtopicu a musi si to tema sam odemknout. Necht se stydi ten kazisvet, kterej nam to tady zamknul.

jedjisch

Hih, asi jsem nekoho vyprovokoval svym prispevkem, ale ja to tak nemyslel, sorry :)

Joo kde bysme byli bez OT 8)

Karfik

Citace: "Medwyn"a mimochodem:
FUUUJ... clovek se chce pridat do offtopicu a musi si to tema sam odemknout. Necht se stydi ten kazisvet, kterej nam to tady zamknul.
se podivej kdo je admin a bude ti to jasny :wink:  :lol:  :lol:  nejakej hodnej kluk pche :lol:  :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

tom712

Citace: "karfik"
Citace: "Medwyn"a mimochodem:
FUUUJ... clovek se chce pridat do offtopicu a musi si to tema sam odemknout. Necht se stydi ten kazisvet, kterej nam to tady zamknul.
se podivej kdo je admin a bude ti to jasny :wink:  :lol:  :lol:  nejakej hodnej kluk pche :lol:  :lol:
Hodnej kluk neni admin ale jen moderátor! Já sem to tady nezamknul prosím, jenom jsem ten thred rozdělil.

Karfik

Tak hele Rosák, tak to tady teda poradne zmorduj a vysvetli mi proc si to teda jako uplne skoro napul cely jako pako rozdelil? :shock:  :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

Citace: "tom712"
Citace: "karfik"
Citace: "Medwyn"a mimochodem:
FUUUJ... clovek se chce pridat do offtopicu a musi si to tema sam odemknout. Necht se stydi ten kazisvet, kterej nam to tady zamknul.
se podivej kdo je admin a bude ti to jasny :wink:  :lol:  :lol:  nejakej hodnej kluk pche :lol:  :lol:
Hodnej kluk neni admin ale jen moderátor! Já sem to tady nezamknul prosím, jenom jsem ten thred rozdělil.

Od kdy? :-) Nevim jak je to mozny a jak ses k tomu dostal, ale jses admin... Takze tady nikoho nelakuj :-) mozna si to zamknul nedopatrenim :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "tom712"Hodnej kluk neni admin ale jen moderátor! Já sem to tady nezamknul prosím, jenom jsem ten thred rozdělil.
Od kdy? :-) Nevim jak je to mozny a jak ses k tomu dostal, ale jses admin... Takze tady nikoho nelakuj :-) mozna si to zamknul nedopatrenim :-)
Nojo ja sem admin :-) Tak toho sem si ani nevsimnul :-D

A je mozny ze sem to tu zamknul nedopatrenim.

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

A ted hodne OT

Citace: "Mr.Gespant"tak ja ti ho hned vezmu :-)
Tak proc si mi toho admina jeste nevzal? :-D

Prosím přihlašte se kdo tady ze mně udělal admina. Belerby, kteryho sem pozadal o moderatorsky prava to nebyl.
A predpokaldam ze jentak z nebe to nespadlo :-)

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!