Main Menu

Kecy o P2P a Banech a Atari

Založil , Listopad 28, 2005, 03:51:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Citace: "Strazhce"Megaspravci mohou davat banany vsude ;-) Vsichni je urcite znate, takze jmena jsou zbytecna :)

Takže všichni jsou si rovni a někteří jsou si ve sdružení rovnější :-D

tom712

Citace: "Strazhce"Megaspravci mohou davat banany vsude ;-) Vsichni je urcite znate, takze jmena jsou zbytecna :)
Klidně jmenuj.

Mně by teda docela naštvalo kdyby někdo dal banán třeba fstemberovy.
Samozrejme pokut sem zrovna v grónsku tak je jasný že se o to musí starat někdo jinej, ale jinak si to má správce řešit sám.

fstembera je uveden jenom jako příklad. Konkretne prave jemu banan dat muzete   :mrgreen:

DrJ3kyll

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Strazhce"Megaspravci mohou davat banany vsude ;-) Vsichni je urcite znate, takze jmena jsou zbytecna :)

Takže všichni jsou si rovni a někteří jsou si ve sdružení rovnější :-D

Ze ty si zase premyslel? nedela ti to dobre, precti si ten thread radsi znovu :P

Citace: "hafca"Jen dotaz, nechdil jsi do Atari klubu?
no jasne...jeste tedka drima moje osmistovka na pude a ceka az padne PC ;)) tys taky chodil? :P
Citace: "tom712"fstembera je uveden jenom jako příklad. Konkretne prave jemu banan dat muzete   :mrgreen:
Me :?:  :twisted:  :evil:
Nejdriv me chces vyhodit do vzduchu autem nezpusobilym provozu http://forum.klfree.net/viewtopic.php?t=431&highlight=
a ted na me chces schodit kamion bananu? :?
Ja snad zalozim sdruzeni "update: pro ochranu" nespravedlive zbananovanych :idea: a BlackSUNa bych jmenoval dozivotnim predsedou :lol:

DrJ3kyll

Citace: "fstembera"
Citace: "hafca"Jen dotaz, nechdil jsi do Atari klubu?
no jasne...jeste tedka drima moje osmistovka na pude a ceka az padne PC ;)) tys taky chodil? :P

Citace: "tom712"fstembera je uveden jenom jako příklad. Konkretne prave jemu banan dat muzete   :mrgreen:

Me :?:  :twisted:  :evil:

Nejdriv me chces vyhodit do vzduchu autem nezpusobilym provozu http://forum.klfree.net/viewtopic.php?t=431&highlight=

a ted na me chces schodit kamion bananu? :?

Ja snad zalozim sdruzeni nespravedlive zbananovanych :idea: a BlackSUNa bych jmenoval dozivotnim predsedou :lol:

Stoupni si vedle BSE...    ja snad na tebe ukazal prstem?

tom712

Citace: "fstembera"
Citace: "hafca"Jen dotaz, nechdil jsi do Atari klubu?
no jasne...jeste tedka drima moje osmistovka na pude a ceka az padne PC ;)) tys taky chodil? :P

Citace: "tom712"fstembera je uveden jenom jako příklad. Konkretne prave jemu banan dat muzete   :mrgreen:

Me :?:  :twisted:  :evil:

Nejdriv me chces vyhodit do vzduchu autem nezpusobilym provozu http://forum.klfree.net/viewtopic.php?t=431&highlight=

a ted na me chces schodit kamion bananu? :?

Ja snad zalozim sdruzeni nespravedlive zbananovanych :idea: a BlackSUNa bych jmenoval dozivotnim predsedou :lol:
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Citace: "DrJ3kyll"Stoupni si vedle BSE...    ja snad na tebe ukazal prstem?
Copak ja reaguju na tebe :?:  :D
Ad BSE:
Ktery vyklad mas na mysli?
Estli to prvni tak: Moo,jsem sileny :lol:

tom712

Citace: "fstembera"Ad BSE:
Ktery vyklad mas na mysli?
Estli to prvni tak: Moo :lol:
BlackSUN aka Bleksan aka BSE aka doživotní předseda spolku nespravedlivě zabanovaných :-)

Citace: "tom712"
Citace: "fstembera"Ad BSE:
Ktery vyklad mas na mysli?
Estli to prvni tak: Moo :lol:
BlackSUN aka Bleksan aka BSE aka doživotní předseda spolku nespravedlivě zabanovaných :-)
aka med oks dysiiz :?:  :twisted:
to jsem si vybral ale zidelnika aka ceermena :roll:
TO BLACKSUN: Budes si muset zmenit prezdivku aka nik (sloter) ,pokud chces dzoba zidelnika a tiskovyho mluvku aka spouksmena "Sdruzeni ve Sdruzeni aneb stodvacetiosmykilovym bananem zdlouhychvile mezi voci nedostanes"  :D  :lol:

hafca

Citace: "fstembera"
Citace: "hafca"Jen dotaz, nechdil jsi do Atari klubu?
no jasne...jeste tedka drima moje osmistovka na pude a ceka az padne PC ;)) tys taky chodil? :P
No jestli znáš Toma Ziku, tak jsme chodili do stejného, jenže já to už kdysi dávno prodal. Teď na něj se slzou v oku vzpomínám při odvšivování PC. :lol:

DrJ3kyll

Citace: "fstembera"
TO BLACKSUN: Budes si muset zmenit prezdivku aka nik (sloter) ,pokud chces dzoba zidelnika a tiskovyho mluvku aka spouksmena "Sdruzeni ve Sdruzeni aneb stodvacetiosmykilovym bananem zdlouhychvile mezi voci nedostanes"  :D  :lol:
To te zklamu, BSE je rejpal z DaTunelu, nikoli Klfree

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "fstembera"
TO BLACKSUN: Budes si muset zmenit prezdivku aka nik (sloter) ,pokud chces dzoba zidelnika a tiskovyho mluvku aka spouksmena "Sdruzeni ve Sdruzeni aneb stodvacetiosmykilovym bananem zdlouhychvile mezi voci nedostanes"  :D  :lol:
To te zklamu, BSE je rejpal z DaTunelu, nikoli Klfree
To je snad moje vec ,koho si vezmu jako tiskovyho mluvku a pana siditele :) proste nejakou "vyraznou" osobnost 8)
Beru si priklad v Paroubkovi ,kterej si taky vzal do vlady demagoga Ratha z ODS 8)

DrJ3kyll

Ja jen, ze z toho nebudes mit Sdruzeni ve Sdruzeni.. ;) ale vlastne tunel ven :)    Pripomina mi to slavny Cimmrmanuv Krok Stranou

Citace: "DrJ3kyll"Ja jen, ze z toho nebudes mit Sdruzeni ve Sdruzeni.. ;) ale vlastne tunel ven :)    Pripomina mi to slavny Cimmrmanuv Krok Stranou
ten tunel by mel vest nejakou bankou ,aby to taky neco hodilo do my vysypany kapsicky  :lol:

DrJ3kyll