Main Menu

Jak nastavit firewall ve stanu

Založil doctor, Prosinec 13, 2005, 11:50:31 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

doctor

podle tebe je "chytra opica" rasisticky?

ps: srry az ted jsem si vsimnul zes mel driv v podpisu neco o opicich, tak uz chapu proc tak vyvadis...

Citace: "BlackSUN"To zavani bulanizaci.
Muzes mi vysvetlit ,co je bulanizace :?:
Ja sem clenem celkem kratce :oops:

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

doctor

Citace: "Mr.Gespant"tak tady to bude jeste vostry :-)

nebude, neboj  :wink:

Citace: "doctor"podle tebe je "chytra opica" rasisticky?

ps: srry az ted jsem si vsimnul zes mel driv v podpisu neco o opicich, tak uz chapu proc tak vyvadis...
na opicich nevidim nic spatnyho, ale kdyz ja mluvim o cloveku cerne pleti ,sestinasobnymu laureatu Nobelovy ceny za mir a ctyrnasobnymu laureatu Nobelovy ceny za literaturu a ty o nem prohlasis ,ze je "chytra opice" ,tak se mi to zda jako rasisticky kecy :wink:

doctor

Citace: "fstembera"na opicich nevidim nic spatnyho, ale kdyz ja mluvim o cloveku cerne pleti ,sestinasobnymu laureatu Nobelovy ceny za mir a ctyrnasobnymu laureatu Nobelovy ceny za literaturu a ty o nem prohlasis ,ze je "chytra opice" ,tak se mi to zda jako rasisticky kecy :wink:

omg

nezlob se na me, ale ses trochu OT jak tu s oblibou pouzivate...
kdyz si to prectes znova, pozorne, a i dalsi prispevky, zjistis, ze "cerna opice" nebyla adresovana Stanu Williamsovi, ale tomu kdo tam o nem pise, tedy tobe...

tudiz tim povazuji tvoji zminku o "rasistickejch kecech" zcela out ...

:idea:

Citace: "doctor"nezlob se na me, ale ses trochu OT jak tu s oblibou pouzivate...
Musim ,jinak by tu chcip pes :lol:

doctor

Citace: "fstembera"
Citace: "doctor"nezlob se na me, ale ses trochu OT jak tu s oblibou pouzivate...
Musim ,jinak by tu chcip pes :lol:

ok, a uz si to teda pochopil jak jsem to myslel - neboli co tim chtel basnik rici?  :wink:

Citace: "doctor"
Citace: "fstembera"
Citace: "doctor"nezlob se na me, ale ses trochu OT jak tu s oblibou pouzivate...
Musim ,jinak by tu chcip pes :lol:

ok, a uz si to teda pochopil jak jsem to myslel - neboli co tim chtel basnik rici?  :wink:
Ja uz to chapal predtim :wink: ale kdyz uz mame neomezeny diskovy prostor pro forum ,tak proc toho nevyuzit  8)

Mr.Gespant

Citace: "fstembera"ale kdyz uz mame neomezeny diskovy prostor pro forum ,tak proc toho nevyuzit  8)

rekl kdo? :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "fstembera"ale kdyz uz mame neomezeny diskovy prostor pro forum ,tak proc toho nevyuzit  8)

rekl kdo? :lol:
aaale stara Blazkova mi to na pavlaci rikala :lol:

doctor

Citace: "fstembera"na opicich nevidim nic spatnyho, ale kdyz ja mluvim o cloveku cerne pleti ,sestinasobnymu laureatu Nobelovy ceny za mir a ctyrnasobnymu laureatu Nobelovy ceny za literaturu a ty o nem prohlasis ,ze je "chytra opice" ,tak se mi to zda jako rasisticky kecy :wink:

k tomu bych jen dodal - vrah 4 lidi ...
a to si myslim zadna Nobelovka navyvazi...

Mr.Gespant

tak a me se nelibi ty fotky, co tu kazdej mate... pojdte je zrusit... :-)
admine udelej anketu :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"tak a me se nelibi ty fotky, co tu kazdej mate... pojdte je zrusit... :-)
admine udelej anketu :lol:
Co mas proti Bartovi? :twisted:  :lol:
Svoji fotku sem nedam ,protoze je lepsi to ,co ma Bart mezi trikem a kalhotama :lol:  :lol:  :lol:
Citace: "doctor"
Citace: "fstembera"na opicich nevidim nic spatnyho, ale kdyz ja mluvim o cloveku cerne pleti ,sestinasobnymu laureatu Nobelovy ceny za mir a ctyrnasobnymu laureatu Nobelovy ceny za literaturu a ty o nem prohlasis ,ze je "chytra opice" ,tak se mi to zda jako rasisticky kecy :wink:

k tomu bych jen dodal - vrah 4 lidi ...
a to si myslim zadna Nobelovka navyvazi...
a jak vis ,ze to udelal prave on :?:

doctor

Citace: "fstembera"a jak vis ,ze to udelal prave on :?:

tusim ze byl soud a na zaklade dukazu byl odsouzen...

ale jestli patris mezi ty skalni zastance prav odsouzenejch vrahu a zlodeju, tak to se asi nedohodnem...
ja jsem na strane toho chlapka jak kusi nebo samostrilem zranil toho zlodeje...
proste jak nekdo vleze na muj pomezem, ve 4 rano, dostane dve do prsou a zavolam pohrebaky...  8)
s klidnym srdcem