Týdeníky na webovkách

Založil Mr.Gespant, Prosinec 18, 2005, 04:21:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

S jakou frekvencí mají vycházet informační články

Jako teď  - týdeník
19 (50%)
Ubrat - čtrnáctideník
13 (34.2%)
Nechat toho - stejně je to na nic
6 (15.8%)
Jinak - vyjádřím se v příspěvku...
0 (0%)

Celkem hlasů: 37

Hlasování ukončeno: Prosinec 18, 2005, 04:21:04 ODPOLEDNE

Tom733

Citace: "BlackSUN"Nejak se nam zastavil cas :-)

spis se nachylil cas zkouskoveho :-(
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

BlackSUN

Nj, tak si nemam brat ukoly, na ktery nemam cas :-)


Jinak je určitě zajímavé řešení testovat distribuci na nejhlavnějším routeru sdružení :-)

Hanz02

Citace: "BlackSUN"Nj, tak si nemam brat ukoly, na ktery nemam cas :-)

LOL  :lol: k tomu se asi vic rict neda.....

Tebe to Klfree hodne stve vid.... :wink:  no nic, preji krasny vecer  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Karfik

Hansi nerad to pisu, ale cernej mozol ma tak trochu pravdu. Neni tomu tak dlouho co se tu pan informatik kasal ze musi delat plno prace za jiny a ted nezvlada ani svoji. Myslim ze kdyz sliboval informovanost ze tusil ze bude mit neco jako zkouskovy. Nepovazuju to za vymluvu.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Citace: "BlackSUN"Nejak se nam zastavil cas :-)
tady se zastavil uz looni :wink:

BlackSUN

Citace: "fstembera"
Citace: "BlackSUN"Nejak se nam zastavil cas :-)
tady se zastavil uz looni :wink:

Jenže to je soukromý web, který se nikdo nezavázal plnit, není to pro nikoho informační zdroj - no a konečně klidně tam něco hodim, jestli chceš :-)

belgarat

Citace: "BlackSUN"

Jinak je určitě zajímavé řešení testovat distribuci na nejhlavnějším routeru sdružení :-)

Mno tak vzhledem k tomu ze ta testovaci distribuce je v provozu od zari na vsech Node vybavenych kartami Atheros (a ano, problemy se prubezne opravuji) a na Gate je jeji "konzervativni" verze (= co nejmene patchu, pridavnych zaplat atd) .... tak to ani jinak moc nejde.
Chyby ktere vedou k vypadkum se zrejme projevuji jenom pod zatezi - a tezko rict, zda za to muze HW a do jake miry. Konkretni kusy sw se konzultuji prubezne s dalsimi Sdruzenimi kde uz je pouzivaji (s hlediska stability).

Belerby

Citace: "fstembera"
Citace: "BlackSUN"Nejak se nam zastavil cas :-)
tady se zastavil uz looni :wink:
tak me napadalo ze TADY se zastavil uz opravdu hoooodne davno ;o))))
Pij beer, at je meer *22*

Citace: "BlackSUN"
Citace: "fstembera"
Citace: "BlackSUN"Nejak se nam zastavil cas :-)
tady se zastavil uz looni :wink:

Jenže to je soukromý web, který se nikdo nezavázal plnit, není to pro nikoho informační zdroj - no a konečně klidně tam něco hodim, jestli chceš :-)
tak se tam doted nic neobjevilo...ja myslel ,ze si tam prectu naky "drby z vrby"(neco jako karikatury Proroka a tak)...zklamals ,mlady chlapce ;o)

to moderator: pls o presun do kecarny ,thx ;o)

BlackSUN

Citace: "fstembera"
Citace: "BlackSUN"Jenže to je soukromý web, který se nikdo nezavázal plnit, není to pro nikoho informační zdroj - no a konečně klidně tam něco hodim, jestli chceš :-)
tak se tam doted nic neobjevilo...ja myslel ,ze si tam prectu naky "drby z vrby"(neco jako karikatury Proroka a tak)...zklamals ,mlady chlapce ;o)

Nj, nereagoval si, taxem tam nic nepsal..

BlackSUN

Zase někde něco vázne :-) Pan radní pro informovanost se vybavuje ve fóru s nějakou slečnou a články jsou někde zaseklý ;-)

Mr.Gespant

nic zasekleho neni... mozna tak v tve hlave...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hangman

Citace: "Mr.Gespant"nic zasekleho neni... mozna tak v tve hlave...
Teprwe bude :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Tak tu máme úterý a za minulých 14 dní pořád nic.. se vždycky tak těšim na nové info a většinou jsem zklamán.

Nechcete mě do kontrolní komise? Já bych vám to všechno zdozoroval :-)

skudlik

Citace: "BlackSUN"Tak tu máme úterý a za minulých 14 dní pořád nic.. se vždycky tak těšim na nové info a většinou jsem zklamán.

Nechcete mě do kontrolní komise? Já bych vám to všechno zdozoroval :-)

ROFL.