Main Menu

Zpomalení netu

Založil Hangman, Leden 21, 2006, 09:22:01 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Citace: "Medwyn"na mrku neni. a na pocet spojeni jsem se ti dival. nic spatneho. vse ciste.. (cimz chci jednoduse naznacit ze se zlepsenim nemas pocitat..)

momentalne mas v conntracku 53 spojeni

nj, ale ja to ale v 10:07 tise rebootnul, v tu chvili tam bylo 290 spojeni z 10.102.69.67 :)

Pointa? Nestahujte pres torrent, pro stahovani je asi nejvhodnejsi Direct Connect, ktery nezatezuje routery (+ muze zpusobit i problemy nekterym HW AP). Navod tady urcite je k nalezeni.

Hangman

Takže ještě musim počkat?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hangman

a přes co to zjišťujete ty spojení vy? Kde bych si to moh kontrolovat sám?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Ne, pocet spojeni je ted v poradku. Co se tyce snizeni rychlosti netusim, ze by ten traffic shaping?

Pocet spojeni lze zjistit vzdalenym prihlasenim na router, kam se dostanou jen spravci pripojnych bodu... ale pracuje se na vylepseni wewima, kdy se spojeni budou zobrazovat prehledne na webu.. jak uz psal tom712

BlackSUN

Kolegové koukají na počet spojení přímo na routerech, mají na ně přístup, který ty asi jen tak nevyválčíš :-)

Hangman

a to může kterejkoliv správce nodu? Jeden je muj moc dobrej známej :D
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Citace: "Hangman"a to může kterejkoliv správce nodu? Jeden je muj moc dobrej známej :D

To nevim, i mezi nimi jsou rovnější :-D

Citace: "jedjisch"Ne, pocet spojeni je ted v poradku. Co se tyce snizeni rychlosti netusim, ze by ten traffic shaping?

Pocet spojeni lze zjistit vzdalenym prihlasenim na router, kam se dostanou jen spravci pripojnych bodu... ale pracuje se na vylepseni wewima, kdy se spojeni budou zobrazovat prehledne na webu.. jak uz psal tom712
OT: a co si vzit za mustr http://cvrcek.klfree.czf/wewimo.html  :idea:  :?:

OnT: Nepomuze na ukonceni x zbytkovych spojeni bittorrenta odpojeni od site ?

jedjisch

Citace: "Hangman"a to může kterejkoliv správce nodu? Jeden je muj moc dobrej známej :D

No idealne spravce TVEHO pripojneho bodu...  ;)

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hangman

když jsem s nim mluvil po telefonu, protože mi dal blbý IP adresy tak řikal, že tomu zas tak moc nerozumí. :(  takže ten mi asi moc nepomůže
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Nj, dneska dělá správce každá lama :-D

Hangman

pomohlo by si prohodit IP adresy? Tu co mam na AP bych dal na router a z routru na AP. počet spojení je přece na IP ne? :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Citace: "Hangman"pomohlo by si prohodit IP adresy? Tu co mam na AP bych dal na router a z routru na AP. počet spojení je přece na IP ne? :wink:

Sorry, ale umíš číst?

Citace: "Jedjisch"Ne, pocet spojeni je ted v poradku.

Tak v cem je problem?

Hangman

já to mam připojený přes router mam dva kompy a před chvílí se zapnul i ten druhej a okamžitě to slítlo. A nevim ted kdo, ale psal, že mam otevřenejch 290 spojení na 10.102.69.66 - tak co si o tom mam myslet?

tak nic už to vidim. tak spojení asi jsou v poho - ale proč nemůžou jet oba kompy současně?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!