Main Menu

Problem s emailem

Založil Lasse, Únor 13, 2006, 09:16:18 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

belgarat

Citace: "Lasse"to už jsem dělal několikrát,dříve to chodilo normálně a žádné změny v pc jsem nedělal

Na chvili si vypni antiviry/rezidentni ochrany a zkus to -- nektere premoudrele antiviraky se muzou takhle projevit.

Lasse

Citace: "belgarat"
Citace: "Lasse"to už jsem dělal několikrát,dříve to chodilo normálně a žádné změny v pc jsem nedělal

Na chvili si vypni antiviry/rezidentni ochrany a zkus to -- nektere premoudrele antiviraky se muzou takhle projevit.

tim to opravdu není,rano treba mail odeslu a vecer ani za nic
podle me je chyba nekde v siti

Ray

Citace: "Lasse"
tim to opravdu není,rano treba mail odeslu a vecer ani za nic
podle me je chyba nekde v siti
mam naprosto stejný problém, tentokrát asi nebude chyba mezi klávesnicí a židlí ;-)

Medwyn

chyba je mezi AP a vasi antenou.

Lasse

Citace: "Medwyn"chyba je mezi AP a vasi antenou.


a co s tím,jsem v připojenej v paneláku,jen mi sem natáhli kabel a víc o tom nevím

belgarat

Citace: "Lasse"
Citace: "Medwyn"chyba je mezi AP a vasi antenou.


a co s tím,jsem v připojenej v paneláku,jen mi sem natáhli kabel a víc o tom nevím

"natahli mi", "vic o tom nevim" - hm, smutny obrazek o clenu zajmove organizace. Chce to vic se zajimat - z nebe kvalitni pripojeni zadarmo (a bez prace) nepada.

tom712

No tak sem se na vás podíval trochu.
Ve wewimu máte vidět celkem slabej signál. ...resp ste měli, trochu sem zvednul výkon tomu ovislinku kterej máte někde na střeše. Asi by se hodilo zjistit co je tam za anténu, jestli třeba teď nepřesmažujete povolenej výkon.

A mimochodem momentálně tam k vám na lanku teče traffic asi 100KB/s a odezvy celkem ujdou (600b 0.2s)
500 packets transmitted, 490 received, 2% packet loss, time 104841ms
rtt min/avg/max/mdev = 3.371/13.443/110.637/14.370 ms

Lasse

Citace: "belgarat"
"natahli mi", "vic o tom nevim" - hm, smutny obrazek o clenu zajmove organizace. Chce to vic se zajimat - z nebe kvalitni pripojeni zadarmo (a bez prace) nepada.

sorry,kazdej neni expert pres pc a pres site

jinak diky za radu

Lasse

Citace: "tom712"No tak sem se na vás podíval trochu.
Ve wewimu máte vidět celkem slabej signál. ...resp ste měli, trochu sem zvednul výkon tomu ovislinku kterej máte někde na střeše. Asi by se hodilo zjistit co je tam za anténu, jestli třeba teď nepřesmažujete povolenej výkon.

A mimochodem momentálně tam k vám na lanku teče traffic asi 100KB/s a odezvy celkem ujdou (600b 0.2s)
500 packets transmitted, 490 received, 2% packet loss, time 104841ms
rtt min/avg/max/mdev = 3.371/13.443/110.637/14.370 ms

diky,skocim za spravcem domu a zkusim zjistit co s tou antenou
takovouhle pomoc jsem potreboval

Pitbull

Citace: "Lasse"
Citace: "belgarat"
"natahli mi", "vic o tom nevim" - hm, smutny obrazek o clenu zajmove organizace. Chce to vic se zajimat - z nebe kvalitni pripojeni zadarmo (a bez prace) nepada.

sorry,kazdej neni expert pres pc a pres site

jinak diky za radu

O to byt expert vubec nejde, jde o to ze nejsi zakaznikem firmy, ale clen sdruzeni, kde nekolik lidi zadarmo a ve volnym case maka aby ostatnim jel net. Proto chceme aby se clenove alespon trochu zajimali a ne aby vedeli jen to ze jim nekdo nejak natahl kabel a vic nevedeli a ani nechteli vedet.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Pitbull

Citace: "Lasse"
Citace: "tom712"No tak sem se na vás podíval trochu.
Ve wewimu máte vidět celkem slabej signál. ...resp ste měli, trochu sem zvednul výkon tomu ovislinku kterej máte někde na střeše. Asi by se hodilo zjistit co je tam za anténu, jestli třeba teď nepřesmažujete povolenej výkon.

A mimochodem momentálně tam k vám na lanku teče traffic asi 100KB/s a odezvy celkem ujdou (600b 0.2s)
500 packets transmitted, 490 received, 2% packet loss, time 104841ms
rtt min/avg/max/mdev = 3.371/13.443/110.637/14.370 ms

diky,skocim za spravcem domu a zkusim zjistit co s tou antenou
takovouhle pomoc jsem potreboval

To je spravny postup  :D
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

hafca

Citace: "Ray"musím se přidat - mám stejný problém, když chci poslat e-mail s přílohou větší jak 50kB tak ho večer na 87% nepošlu :(
- přikládam to přetížení AP Prazska a maily posílam ráno nebo prostě jindy :D
Jak dopadlo pátrání, teda jestli nějaký bylo.
Mám úplně stejnej problém, taky Pražská a včer neodešlu nic. Nic ani přes web přímo z Atlasu, nebo Contactel, prostě odnikud. Ráno to jde a večer nic. Jsem sám na Ovisu, ale když to jde ráno, proč ne večer?

BlackSUN

A download v té době v pohodě?

hafca

Citace: "BlackSUN"A download v té době v pohodě?
No právě, ten celkem šel. Sice nic závratného, ale když jsem ho odbrzdil šel cca 30kB. Bylo divný, že odesílání jakoby naskočilo taky tak rychle, ale odešel jen kousek a pak se to úplně zastavilo.