Nefunkcni NET neverending story

Založil Anonymous, Březen 30, 2006, 08:06:41 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

ja problem vidim na dost procent v tom Ovisovi... Je zbytecny se v necem hrabat, dokud se aspon nevyzkousi restart toho ovise...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

scorpio

Rozhodne bych doporucil restartem OVISu zacit.
Pripadne zkontrolovat konfiguraci, jestli tam neni nejaky zadrhel ... a overit jestli antena miri kam ma, jestli spravne vidi na antenu APcka, pripadne zkontrolovat kabely a polaritu.
-- by Scorpio ---

Vilik1

tak zaprve je zbytecne a asi muze byt i nebezpecne, mit ovislinka s verejnou a jeste povoleneho z celeho sveta.

Bloknul jsem ho na gate (deaktivoval jeho IPcko)

scorpio

Citace: "Vilik1"tak zaprve je zbytecne a asi muze byt i nebezpecne, mit ovislinka s verejnou a jeste povoleneho z celeho sveta.

Bloknul jsem ho na gate (deaktivoval jeho IPcko)

Cozeeee ? On mel verejnou nasmerovanou na OVISE ?
No to snad neeeeee  :shock:
-- by Scorpio ---

tom712

Citace: "scorpio"Cozeeee ? On mel verejnou nasmerovanou na OVISE ?
No to snad neeeeee  :shock:
Všimnul sem si že je to celkem oblíbený využití veřejný IP :D

Já jí tam občas taky směruju a někdy jí tam nechám docela dlouho když zapomenu... A nepoužívám heslo!

Ale myslim že někteří lidí jí tam směrují protože... pro nedostatek znalostí :) Jo to je ten správnej výraz  8)

Vilik1

je to rozumne odkladani verejne, kdyz ji nechteji mit u sebe na kompu, ale NESMI mit tu adresu aktivni.

Na funkci jeji aktivita nema vliv a smazat verejna adresa nejde.

BlackSUN

Pokud maj flashnutou verzi, můžou si klidně na ovisu s veřejnou překládat porty, nebyl bych přehnaně aktivní s tim blokováním, mně to někdo udělat tak bych neměl radost..

Petr

Dobry den, jsem pouhym uzivatelem PC, takze svuj problem popisu laicky. Proste mi cas od casu (docela casto - minimalne jednou tydne) prestane fungovat pripojeni (proste se neprihlasim vubec nikam). Nekdy nefunguje i cely den. Mozna je chyba u me, ale delo se to i na mym predchozim PC a spojeni mi na obou nastavoval clovek, ktery tomu rozumi. Jsem na CSA, takze pripojeni mam nejspis na vezak u Billy, Antenu mam spolecnou pro cely panelak. Docela me to stve - vetsinou k vypadku dojde, kdyz na netu neco dulezityho potrebuju...

tom712

Citace: Petr kdy Leden 20, 2007, 02:34:32 ODPOLEDNE
Dobry den, jsem pouhym uzivatelem PC, takze svuj problem popisu laicky. Proste mi cas od casu (docela casto - minimalne jednou tydne) prestane fungovat pripojeni (proste se neprihlasim vubec nikam).
Tak se zkus podívat na postup Co dělat při poruše
A při příštím výpadku zjisti kam až "nikam" se nedostaneš.
Taky by se hodil čas kdy e to stane.

A vůbec, měl by si s tím nejprve jít za svým správcem.

carodejka

ahoj,chtěla bych poděkovat za velice obětavou práci správci Klfree Kladenska.To že nám jde net tak pár hodin týdně svědčí o velikém zájmu.Dočkat se nějaké odpovědi je asi také velice namáhavá práce,takže se omlouvám,že sem jsem na něco vůbec ptala.

flashx

No asi by jste mela zakouzlit a zjednat napravu protoze jinak to vidim spatne  :P
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

belakos

Citace: carodejka kdy Leden 28, 2007, 07:34:41 ODPOLEDNE
ahoj,chtěla bych poděkovat za velice obětavou práci správci Klfree Kladenska.To že nám jde net tak pár hodin týdně svědčí o velikém zájmu.Dočkat se nějaké odpovědi je asi také velice namáhavá práce,takže se omlouvám,že sem jsem na něco vůbec ptala.

Pokud Vas prispevek mel byt dovolavani se pomoci pri potizich s pripojenim, tak bude nejlepsi si doplnit povinne udaje. Taky by se urcite hodilo priblizit podstatu Vaseho problemu.

DrJ3kyll

Citace: carodejka kdy Leden 28, 2007, 07:34:41 ODPOLEDNE
ahoj,chtěla bych poděkovat za velice obětavou práci správci Klfree Kladenska.To že nám jde net tak pár hodin týdně svědčí o velikém zájmu.Dočkat se nějaké odpovědi je asi také velice namáhavá práce,takže se omlouvám,že sem jsem na něco vůbec ptala.
Asi to je signal k tomu, ze by se take mohl obetovat nekdo jiny...

flashx

Jo Drškylle muzes to vzit ..............
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

DrJ3kyll