Main Menu

Mazání threadů

Založil BlackSUN, Květen 20, 2006, 01:42:23 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Ja na to teda koukal vecer. :) Ale myslim ze ve chvili kdy jsem ho cetl tak byl tak hodinu, dve hodiny stary - a to byl bez odpovedi.

belgarat

Vim ze je to mozna blbost, ale nemohlo se stat, ze zase jednou matrixway spadla i s mysql a ten thread (a mozna i neco dalsiho) se proste ztratily ?

Mr.Gespant

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Mr.Gespant"pockat! na ten post se i odpovidalo? to by v DB mozna mohly byt posty, ktere na to navazovali - takze ted budou nezarazeny... leda by byl smazany cely thread, ale to uz tuplem nechapu proc...
A jestli docent neměl mod nebo admin práva tak si to ani nemohl sám smazat... Tak se přiznejte...

Jestli se nemylim, tak svuj post si muzes smazat vzdycky ne?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "belgarat"Vim ze je to mozna blbost, ale nemohlo se stat, ze zase jednou matrixway spadla i s mysql a ten thread (a mozna i neco dalsiho) se proste ztratily ?

Tak možnost to je, ale nevšiml jsem si, že by zmizelo i něco jiného, což nevylučuje, že to není možné, ale zdá se mi to divné.
Jinak proč vlastně web a fórum jede pořád někde mimo? Nemá klfree dostatečně kvalitní připojení na to, aby mohlo stránky a fórum mít na vlastním stroji?

Don Martinez

Citace: "Mr.Gespant"Jestli se nemylim, tak svuj post si muzes smazat vzdycky ne?
Jestli už na něj někdo odpověděl tak to nejde - to umí jenom mod a nebo admin - teda toho admina tak nějak předpokládám - admin práva nikde nemám :) . Teda mohl by si z něj vymazat text, ale post jako takový by tam měl zůstat...

Mr.Gespant

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Mr.Gespant"Jestli se nemylim, tak svuj post si muzes smazat vzdycky ne?
Jestli už na něj někdo odpověděl tak to nejde - to umí jenom mod a nebo admin - teda toho admina tak nějak předpokládám - admin práva nikde nemám :) . Teda mohl by si z něj vymazat text, ale post jako takový by tam měl zůstat...

JJ to samozrejme ano... ale vetsina lidi rika, ze na to odpovezeno nebylo :-) No to uz je tedka jedno...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Docent

Tak koukám, že se předmětný mazavka (mazatel) nedokáže ani přiznat... No comment.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Mr.Gespant

Citace: "Docent"Tak koukám, že se předmětný mazavka (mazatel) nedokáže ani přiznat... No comment.

Ja myslel, ze vy uz o tom mate jasno, kdo to smazal...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

To tak jeden myslel...

Taky by mě zajímalo, kdo to byl, ale to už se asi nedozvíme.. Nikdo se k přiznávání nemá, v db se to asi nedohledá...

Jendall

kdo maze, ten jede ....nebo ne?  :D