Main Menu

Váňova 908

Založil stone, Srpen 28, 2007, 01:22:39 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

stone

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na možnosti připojení na dané adrese (kdo to zná v centru = je to takový ten žlutočervený částečně zateplený panelák do U kousek od delvity, hned za gymplem).
Zatím jsem se od sousedů dozvěděl, že přímo v domě má přípojku Datinel, klfree.net jim bohužel nic moc neříká. Bohužel je to druhé patro, takže okolní střechy nevidíme a většinu výhledu nám zakrývá náš a protější dům.

Tom733

Tak na domech na sever i na jih od tebe je gigabit. Napis spravcum Delvity a MRKu, muzes ho mit taky :-)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Pitbull

Citace: stone kdy Srpen 28, 2007, 01:22:39 ODPOLEDNE
Ahoj,
chtěl bych se zeptat na možnosti připojení na dané adrese (kdo to zná v centru = je to takový ten žlutočervený částečně zateplený panelák do U kousek od delvity, hned za gymplem).
Zatím jsem se od sousedů dozvěděl, že přímo v domě má přípojku Datinel, klfree.net jim bohužel nic moc neříká. Bohužel je to druhé patro, takže okolní střechy nevidíme a většinu výhledu nám zakrývá náš a protější dům.


Cau, nemas tu uvedeny email. Napis mi na skutak(zavinac)seznam(tecka)cz Probereme tvoje pripojeni, velmi snadno by se dalo zaridit abys mel doma gigabit  ;)
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL