Jak si nastavit clenske ID ve foru

Založil rag.doll, Duben 29, 2007, 12:59:47 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

rag.doll

jeden mal offtopic: kde zadam členksé číslo a AP?
"Co černoši?" "Jak černoši?" "Co si o nich myslíte?" "Jsou milí." "Předsudky nemáte?" "Každej má nějaký." "Jak si představujete Boha?" "Bílý vlasy, dlouhej plnovous a žádnej pták" "Co si myslíte o lásce?" "Nic." "Vy jste ale ďábel.. (CH.B.)

scorpio

#1
Citace: rag.doll kdy Duben 29, 2007, 12:59:47 ODPOLEDNE
jeden mal offtopic: kde zadam členksé číslo a AP?

Ja mam po upgrade ze staryho fora celej retezec "jmeno prijmeni [cislo] AP" v profilu v kolonce MISTO.

UPDATE : Ano, a mám to i v kolonce "Osobni text" o jejiz existenci jsem doposud nevedel.
-- by Scorpio ---

belakos

#2
Citace: rag.doll kdy Duben 29, 2007, 12:59:47 ODPOLEDNE
jeden mal offtopic: kde zadam členksé číslo a AP?

Spis dobra otazka, nez OT.

Az budu mit cas, udelam, aby registrace bez povinnejch udaju neprosla. Forum se ted pri registraci na povinny udaje vubec nepta, takze je nikdo z nove registrovanych nema vyplnene.

Nyni se to vyplnuje do kolonky "Osobni text" (Editace profilu > Osobni udaje), coz je docela zcestny.

Hangman

Nezapomeň udělat ochranu proti spamu - např aktivací administrátory, či pokud bys zvládl opisovánim bezpečnostního kódu. Diq :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

belakos

#4
Citace: Hangman kdy Duben 29, 2007, 09:24:17 ODPOLEDNE
Nezapomeň udělat ochranu proti spamu - např aktivací administrátory, či pokud bys zvládl opisovánim bezpečnostního kódu. Diq :wink:

Pokud si prejes (a ostatni taky) aktivaci administratory, staci rict. Forum to umi a da se to zapnout.

Bezpecnostni kod (captcha - nebo tak nejak) se pri registraci kontroluje. Odhlas se z fora a zkus se registrovat. Budes ho tam mit.

Jedinej problem vidim v nepovinnosti vyplnit povinne udaje uz pri registraci a to bych rad zmenil. Pokud se mi to povede. Kod je hezky napsanej, okomentovanej, ale taky dost slozitej (alespon pro me). Mozna na to existuje nejaky rozsireni, nic o nem ale nevim.