E-mail s pozvánkou na schůzi členů

Založil K5, Září 22, 2004, 09:44:17 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Chtěl jsem, aby byl tento e-mail odeslán v neděli večer spolu s přílohami (Stanovy a Řády). V tuto chvíli je stav takový, že dokumenty jsou již v šesté přepracované verzi (+je připraven výtah změn), program schůze a text pozvánky.

V e-mailu by měl být odkaz, na který když kliknete, tak tím potvrdíte doručení e-mailu. Kdo doručení nepotvrdí, bude obtěžován WWW formulářem, jehož jinou podobu už znáte. Smyslem tohoto je zajistit, aby všichni členové byli o schůzi členů informováni.

Bohužel technické řešení se poněkud protáhlo. Také nad formulacemi v Řádech a Stanovách jsme vedli dlouhé diskuse. Cílem je, aby byly všechny body srozumitelné a zároveň se nedaly vykládat různým způsobem. A samozřejmě, aby byly jasně definovány práva, povinnosti a zodpovědnost.

S předstihem mohu oznámit, ale to jistě víte, že potřebujeme kandidáty do funkce Kontrolní komise. Členové Kontrolní komise na minulé schůzi hodlali složit funkci, ale protože nebyli kandidáti, nemohly být ani volby do Kontrolní komise.

Takže kandidáti do voleb, hlaste se 8)

BlackSUN

Je pěkné, že se vedou sáhodlouhé diskuze, ale nechcete do nich zapojit i usery?

Nebo že by se předhodila hotová věc?

jo

Blacksune, jsi asi trochu nevšímavý... podívej se do vedlejšího tématu,
jsou tam připravené kolonky. Můžeš diskutovat do aleluja, to ti jde.

Rovnou podávej návrhy na zlepšení stávajích řádů, moc to sdružení pomůže.

K5

Takže některé dokumnety se dočkaly až 8mi přepracování, než je bylo možné vydat. To jako odpověď, proč to tak trvalo.

BlackSUN

Nevím jak ostatním, ale mě mailem přišel jenom program schůze, který bych určitě trošku předělal, no mám na to ještě čas :-), ale hlavně mi nepřišel žádný z řádů, takže se nemůžu vyjadřovat...

lubie


BlackSUN

Já sem čekal přílohy, ale žádné sem nenašel...

Odkaz kamsi mě moc nezajímá, když to třeba čtu v práci, kde mi jde jenom mail...

Buď jednat tak, jak sám člověk předem řekne, nebo to prostě neavizovat, když se to pak stejně udělá jinak.

jo

To máš nějakou divnou práci, když tam máš jenom e-mail... neděláš
tam náhodou správce IT?  :lol:

BlackSUN

Citace: "jo"To máš nějakou divnou práci, když tam máš jenom e-mail... neděláš
tam náhodou správce IT?  :lol:

Kolikrát ti mám opakovat, že žádnou práci nemám! Poposedni si, případně poposkoč, pokud stojíš...

K5

původně bylo v plánu rozeslat pozvánku včetně příloh, leč toto se ukázalo zatím jako technicky neproveditelné

měl by se k tomu vyjádřit nejpovolanější člen Rady, Sopák, který rozesílání naprogramoval v rámci informačního systému Klfree

každopádně pošta bez příloh se rozesílala v řádovně desítkách minut a řada poštovních serverů s tím měla problémy, kdyby byly e-maily větší o přílohu, třeba by neprošly vůbec (spekulace)

Belerby

No clovek si to muze cist v praci proc ne, ale urcite se na to muze kouknout z domova pres klfree ne ? :-)
Pij beer, at je meer *22*