Říjen 17, 2018, 03:57:23 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Domů   Nápověda Vyhledávání Kalendář Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Váňova 908  (Přečteno 3960 krát)
stone

Jaroslav Kameník [589] kLfREE-Svedska

Zobrazit profil
« kdy: Srpen 28, 2007, 12:22:39 »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na možnosti připojení na dané adrese (kdo to zná v centru = je to takový ten žlutočervený částečně zateplený panelák do U kousek od delvity, hned za gymplem).
Zatím jsem se od sousedů dozvěděl, že přímo v domě má přípojku Datinel, klfree.net jim bohužel nic moc neříká. Bohužel je to druhé patro, takže okolní střechy nevidíme a většinu výhledu nám zakrývá náš a protější dům.
Zaznamenáno
Tom733

Pohlaví: Mužské

Tomáš Vokoun [111] Lan Brezinova

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: Srpen 28, 2007, 09:50:46 »

Tak na domech na sever i na jih od tebe je gigabit. Napis spravcum Delvity a MRKu, muzes ho mit taky Úsměv
Zaznamenáno

Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"
Pitbull

Vít Škuta [159] AP Stěpka

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Srpen 31, 2007, 11:13:34 »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na možnosti připojení na dané adrese (kdo to zná v centru = je to takový ten žlutočervený částečně zateplený panelák do U kousek od delvity, hned za gymplem).
Zatím jsem se od sousedů dozvěděl, že přímo v domě má přípojku Datinel, klfree.net jim bohužel nic moc neříká. Bohužel je to druhé patro, takže okolní střechy nevidíme a většinu výhledu nám zakrývá náš a protější dům.

Cau, nemas tu uvedeny email. Napis mi na skutak(zavinac)seznam(tecka)cz Probereme tvoje pripojeni, velmi snadno by se dalo zaridit abys mel doma gigabit  Mrknutí
Zaznamenáno

Nemam tu zadny trapny kecy. LOL
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.2 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!