Společný herní server

Založil jo, Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Mají se pařani složit na herní server?

Ano, určitě
29 (78.4%)
Nemám zájem, ať si paří pro mě za mě
4 (10.8%)
Ne, měli by se věnovat prospěšnějším aktivitám
4 (10.8%)

Celkem hlasů: 34

Hlasování ukončeno: Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

belgarat

Tak parani se predvedli - Bubba zustal jediny, kdo neco dodal. Skoda... ale na druhou stranu treba jim ten soucasny server dokonale staci.

khuba


Belerby

Citace: "khuba"games.unhfree.net
vcera uz sem si u vas pekne zahral ;o)))
chvilema to byli docela slusny lagy, ale stejne sem je vsechny rozstrilel  :D  :wink:
Pij beer, at je meer *22*

khuba


Belerby

Citace: "khuba"njn, si proste hvezda... ;)
:twisted:  :P  :D  :wink:  8)
Pij beer, at je meer *22*

doctor

a pari aspon v unhosti nekdo cs1,5 kdyz uz tady se s nikym nemuzu domluvit?  :?

Guraim

Já bych byl tak pro herní server, hlavně kdyby tam byl CS 1.6 :) A myslim, že každej pařan je schopen přispět nějakou tu stovku....

Belerby

Pij beer, at je meer *22*

Sticker

Citace: Guraim kdy Leden 22, 2007, 03:07:07 ODPOLEDNE
Já bych byl tak pro herní server, hlavně kdyby tam byl CS 1.6 :) A myslim, že každej pařan je schopen přispět nějakou tu stovku....

já jsem pro source, je prostě lepší :)

Sticker

omlouvám se že to píšu sem,ale na gameworldu už asi měsíc admin nepřijal mojí registraci...klfree CS:S server najdete na adrese 81.201.48.38:27016. Občas je zaheslovanej když se tam hraje TG/CW anebo když někdo zapomene ho odheslovat..jen tak pro zajímavost hraje to tu ještě někdo v klfree??

doctor

Citace: Sticker kdy Březen 24, 2007, 07:36:55 ODPOLEDNE
omlouvám se že to píšu sem,ale na gameworldu už asi měsíc admin nepřijal mojí registraci...klfree CS:S server najdete na adrese 81.201.48.38:27016. Občas je zaheslovanej když se tam hraje TG/CW anebo když někdo zapomene ho odheslovat..jen tak pro zajímavost hraje to tu ještě někdo v klfree??

ze by to bylo tim ze registrace neni tak uplne v poradku? mas to povoleny a dopln si udaje...

Strazhce

CSS server zmenil "majitele" (tj. cloveka, ktery se v tom vrta pro svuj klan ci cokoliv tam maji). Chvili nam trvalo, nez jsme to ozivili po predchozim majiteli. Melo by se to zlepsit.

doctor

nedame si sem server ventrila? ma to 00prd, a klidne bych se o nej staram.
mam ho, muzu nastavit na klfree, no problem...

scorpio

Nestálo by za hřích - někdo kdo to umí - přidat na gameworld do registrace "Captchu" ?

Koukal jsem na "nové registrace" - jako obyč čumil neb nemám žádná práva - a na jednoho člověka připadá tak 10 SpamBotů minimálně ... a myslím že to admini ani nestačí mazat :o
-- by Scorpio ---

scorpio

#134
Citace: doctor kdy Březen 26, 2007, 08:00:11 ODPOLEDNE
nedame si sem server ventrila? ma to 00prd, a klidne bych se o nej staram.
mam ho, muzu nastavit na klfree, no problem...

Někde běhával TeamSpeak, když se trochu vybičuju asi najdu i admin heslo na TS server ...
Mám to hledat ?

UPDATE: tak už neběží, buď umřel stářím nebo na upgrade nějakýho serveru :'(
UPDATE II: tak on chcípnul celej "gamezone" chudák malá, nejen TS server co tam byl :'(
-- by Scorpio ---