Icony uživatelů phpBB

Založil psm, Říjen 15, 2004, 12:24:20 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Chteli by jste pouzivat icony s obrazky uzivatelu phpBB??

Jasne ze ano, proc to tu jeste neni...
15 (83.3%)
Ne...
3 (16.7%)

Celkem hlasů: 17

Hlasování ukončeno: Říjen 15, 2004, 12:24:20 DOPOLEDNE

psm

Zdá se to jenom mě a nebo jsou zakázány icony uživatelů phpBB? Pokud tomu tak je, bylo by prima je povolit.. at je trochu zabava.. mam tu nekde na disku porad svuj puvodni obrazek.. tak at vsichni vidi, co jsem vlastne zac.. zase tak velike zatizeni serveru to snad nebude..  psm
ps:ps:ps: pokud jsem mimo, tak to pls. tise ignorujte, nerad bych se poustel do nejakych flamewars, to potom nevim kdy prestat.. ;)

K5

zakázané to je kvůli tomu, že to nefunguje, nevím proč, asi jsou zpotřebí nastavit nějaká práva ke složce s obrázky, ale to je čirá spekulace

psm

v pohode.. ;) tak mi poslete nejake logy od php a apache; ja si to tu jeste rozjedu na test, at vidim kde se to nastavuje a nejak to doladim.. ;)

psm

tak jsem si cvicne jedno phpbb nainstaloval a dle instrukci je treba nastavit mod 777 na adresar images/avatars a vse frci jak ma.. ;)

K5

777 sem nastavil a stejně je to furt to samé:

Could not write avatar file to local storage. Please contact the board administrator with this message

DEBUG MODE

Line : 157
File : /admin/accounts/klfree/data/www/forum/includes/usercp_avatar.php


obávám se, jestli nebude zrada v jakémsi záhadném /tmp folderu, který nikde není definován:

$tmp_path = ( !@$ini_val('safe_mode') ) ? '/tmp' : './' . $board_config['avatar_path'] . '/tmp';
$tmp_filename = tempnam($tmp_path, uniqid(rand()) . '-');
$fptr = @fopen($tmp_filename, 'wb');

K5

Aspoň že fungují vzdálené obrázky

psm

zdravim, i na toto ma dokumentace k phpbb odpoved ;) pokud bezi php v safe modu, je potreva vytvorit adresar tmp v adresari images/avatars a nastavit mu mod 777 v unixu ;) a musi to frcet ;)

K5

safe mod? kde se to nastavuje? no to je jedno, udělal jsem ten tmp 777 a už to zdá se fachá :-)

psm

hihi.. tak ho tam mam konecne take, ale zda se ze facha jenom upload z url, nejak se mi tam nepodaril upload primo z prohlizece.. :(