Poděkování za práci a obětavost správci sítě

Založil TRILOBIT, Květen 07, 2008, 08:02:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

TRILOBIT

Dobrý den vespolek.

Již delší dobu přemýšlím o tom jak nejlépe poděkovat za mimořádnou , obětavou, velmi kvalitní práci a službu , kterou nám v Kačici poskytuje správce sítě ZEMOCZ. Věřím tomu že spousta správců jedná určitě stejně jako On, ale nikde jsem si nevšiml , že by jim někdo extra poděkoval. Ale možná jsem to jen přehlédl.
Takže milý Michale (ZemoCZ ) opravdu Ti za sebe moc děkuji za to,  jak se o celé vedení sítě KLfree v Kačici staráš,moc Ti děkuji za Tvůj přístup a práci  a i když jsem jen jeden z mála obyčejných uživatelů a svým způsobem ničím nepřispívám , přispěju alespoň tímto poděkováním, protože si to prostě zasloužíš. Díky Tobě to prostě v Kačici jede jak má a moc dobře vím (a nejednou jsem to zažil na svojí kůži) že , když člověk s něčím potřebuje pomoct, tak mu prostě ve všem bez keců pomůžeš (a to i v období , kdy by jsi se měl spíše připravovat na tu Tvojí maturitu) ,kterou doufám bez problému zvládneš. ;)

Roman Šach alias Trilobit

zemocz

hmmm :)


Kazdopadne jen chci rict ze provoz jede pres ecwu jen castecne. Snad to pojede zitra.
Ja za sebe zase musim podekovat Tomovi733, kterej mi s vetsinou veci pomaha.  ;)
Don´t worry be PUNK !!