Jak se připojit do KLFREE

Založil Fenix, Říjen 19, 2004, 09:30:12 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

No jestli se nemylim, tak ve chvili kdy se nekdo ze "zakazniku" prihlasi, ze chce taky, tak u nej nejdrive probehne promerovani, nasledne nakup materialu a instalace a to bude trvat tak 14 dni, to znamena, ze "zakaznik" se celkem bez problemu dostane na informacni schuzku jeste pred pripojenim a nebo tesne potom, takze nevim, kde je problem... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Tom733

Citace: "Mr.Gespant"No jestli se nemylim, tak ve chvili kdy se nekdo ze "zakazniku" prihlasi, ze chce taky, tak u nej nejdrive probehne promerovani, nasledne nakup materialu a instalace a to bude trvat tak 14 dni, to znamena, ze "zakaznik" se celkem bez problemu dostane na informacni schuzku jeste pred pripojenim a nebo tesne potom, takze nevim, kde je problem... :-)

Treba u tech, kteri touzi byt zakazniky a ne cleny Sdruzeni (nic proti nim, moznosti maji na Kladne dost). Aby se nestalo, ze budou pripojeni a teprve pak zjisti, ze nejsou zakazniky.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Belerby

No ja myslim ze schuzka muze byt klidne i jednou za 14 dni
A muze byt klidne jeste pred promerenim.

Clovek se ozve ze ma zajem se pripojit ale ze nevim tohle a tohle, co udelam ? :) Presmeruju ho na schuzku, kde se dozvi plno veci a samozrejme muze mit plno dotazu na tohle a jine a rovnou si tam muze domluvit i promereni atd...
Pokud to bude ovsem clovek co do toho vidi, tak mu jen reknu kde je nas bod, a pripadne jaky ip na test a ze schuzka je tehdy a tehdy, aby tam prisel, ale nebranil bych se tomu, pokud to ten clovek zvladne sam, tak ok, ale na tu schuzku musi beztak prijit...
Pij beer, at je meer *22*

belgarat

Schuzka resi 2 veci:
1. Zajemce se dozvi se to, na co by se stejne ptal, pokud uz nema nakoupene zarizeni. Belerby (nebo dalsi pripojovac) se tak nemusi opakovat
2. MY se ujistime, ze zajemce chape, ze Klfree je sdruzeni a ne firma. Navenek Klfree muze pusobit stejne solidne jako ISP a zajemce mnohdy necini rozdilu mezi firmou a sdruzenim - proste to je nejaka organizace.

Je nefer NERICT a nevysvetlit takovemu cloveku, ze jsme trochu lepsi zajmovy krouzek, ktery funguje proto, ze jsou lide ochotni neco pro spolecny zajem _udelat_ (a to i fyzicky, na strese, v noci, nebo v desti).

Je nefer vuci "montaznikum, telefonistum" a dalsim nerict JASNE, ze nejsme 24/7 dychtive cekajici na to, ze prijde SMS "nejde mi net".

A to nemluvim o pripadech, kterym ex-cinovnici rikali veci jako "ted je to jeste sdruzeni, ale ono to bude brzo srocko, proste je to firma".

Fenix

Tak jsem se trochu zabrali co řeší zchůzka :-D
nejde to ? zkus to jinak...

Fenix

Vážení žadatelé (ale i členové ) je nutné aby jste se zúčastňovali informačních schůzek. Pokud to nebude možné, tak alespoň vyslali nějakého zástupce !!
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Vyslat zástupce to je myslim úplně zbytečné, protože pak se ten člověk o to prostě stejně zajímat nebude... Požadoval bych účast toho, kdo je psán na přihlášce.

Fenix

:?

Zástupce je dobré vyslat v případě pokud bych nemohl. Ty schůzky jsou poviné !!

PS: Co tu ještě děláš ??? :?:
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Citace: "Fenix"PS: Co tu ještě děláš ??? :?:

Mám snad vstup zakázán?

Fenix

Tak to nevím ale vím že už nejsi členem !!
nejde to ? zkus to jinak...

jo

Kazdy (i neclen) ma pravo zde vyjadrit svobodne svuj nazor. Pokud splni dana
pravidla. To byla prvotni myslenka diskuzniho fora.

Fenixi, ber to z te lepsi stranky, aspon to tu zije. A kde to zije, tam je Matonni.

Fenix

Citace: "jo"Kazdy (i neclen) ma pravo zde vyjadrit svobodne svuj nazor. Pokud splni dana
pravidla. To byla prvotni myslenka diskuzniho fora.

Fenixi, ber to z te lepsi stranky, aspon to tu zije. A kde to zije, tam je Matonni.

Souhalsím !!
nejde to ? zkus to jinak...