switch

Založil hafca, Červen 14, 2008, 12:06:14 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

hafca

Zdravím,
chci si koupit tiskárnu, která umí tisk po síti. Z AP Ovislink mám připojený stolní PC a notebook. Potřebuji, aby šel tisk i když bude jeden nebo druhý počítač vypnutý. Abych mohl připojit ještě tiskárnu budu nejspíš potřebovat nějaký switch. Má někdo tip na nějaký spolehlivý a případně i levný, který chych si měl koupit? Nebo se pletu a budu potřebovat úplně něco jiného?

Tom733

Citace: hafca kdy Červen 14, 2008, 12:06:14 DOPOLEDNE
Zdravím,
chci si koupit tiskárnu, která umí tisk po síti. Z AP Ovislink mám připojený stolní PC a notebook. Potřebuji, aby šel tisk i když bude jeden nebo druhý počítač vypnutý. Abych mohl připojit ještě tiskárnu budu nejspíš potřebovat nějaký switch. Má někdo tip na nějaký spolehlivý a případně i levný, který chych si měl koupit? Nebo se pletu a budu potřebovat úplně něco jiného?

Pokud koupis tiskarnu ktera ma v sobe tiskovy server, pak ti opravdu plne postavuje nejobycejnejsi switch za par stovek. Doporucuju jen se vyhnout znacce Edimax.
Pripadna debata o zabezpeceni takove domaci site, zda by nebylo vhodnejsi si ji zaNATovat, pouzit router i ve funkci tiskoveho serveru a podobne asi presahuje tohle forum.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

hafca

Vyhlídnul jsem si tehnle D-Link DES-1005D a tiskárna je Canon PIXMA MP970. S tím zabezpečením uvidím, snad to nebude tak horké.