Main Menu

Počítačové komponenty zdarma

Založil K5, Červen 24, 2008, 11:22:10 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Plánuji velký "jarní" úklid. Při té příležitosti, ač velmi nerad, vyklidím "všechen ten bordel, co je ho plný barák", tedy moje milované věci, které se nějak týkají nebo týkaly počítačů.

Termín zatím nevím, ale možná začnu už tento víkend.
Kdo dřív přijde, ten dřív mele...
Dám vědět s několika minutovým předstihem  ;)

vratkar

škoda, že jsem týden pryč :-/. o jake veci se presne jedna ? diky

K5

zatím jsem se k tomu "úklidu" nedostal, jde o AT a ATX mainboardy, VGA a AGP grafiky, SDRAM paměti, 3,5" harddisky (menší než 40GB), ATX kejsy, ATX zdroje, VGA monitory, CPU do slotu 1, a tak dále

zemocz

jeeee..pokud by se nasel procesor do slotu 1 kterej by byl taktovanej na > 500 mhz tak bych ho vzal....k tomu jeden disk nejaky, kdyby byl kolem 10 GB a vic....
Don´t worry be PUNK !!

Fenix

uricite bych bral naky ty ramky pokuk jsou to 128 MB a vetsi a naky HDD a 10- vice GB. Co tam mas prosim za AGP grafiky ?
nejde to ? zkus to jinak...

Elkim

Klido bych si vzal nakou grafiku lepsi urovne nez je GF FX 5200 a nakej zdroj 300W a vic

K5

komponenty, na kterých lze rozběhat Win XP, tam pochopitelně nebudou, počítejte spíš se stářím v letech 10+ (atx zdroje jsou novější)

vratkar

ja bych si mozna vybral nejaky case a zdroj :)

moon

Jestli tam mas grafarnu do PCI pro 3,3 V (zarez vic vzadu) nebo do AGP 2x (dva zarezy), tak to s radosti odeberu. Idealne ATi nebo Voodoo, ale beru i jine :-).