mám fakt dobrej nápad

Založil Wittner, Listopad 01, 2008, 02:33:51 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Wittner

Myslím že by bylo dobré zrychlit připojení. To moje současné 5,18bk/s, a rychlost stahování 663b/s opravdu není ideální. Klfree 3x hurá.

Blackdeath

Vždyť můžeš přiložit ruku k dílu a o své připojení na Doksých se trochu starat. Na Doksých je problém v tom, že je špatný přístup na barák k Hornofovi odkud je hlavní přípoj na doksy adále. O0

Wittner

to vím, je to soused, navíc má dům nového majitele. Jen nevím jak bych mohl pomoct, přece nepolezu do baráku někomu cizímu a abych to řekl na rovinu, ani nechci. Může se to někomu zdát sobecké ale můj pohled je - platím, tak chci internet. Ty jsi asi mladej klukkterej má na starosti honit holky a chlast (bez urážky) ale mě je 30 a živím 3 hladový krky. A když nemakám, věnuju těch pár minut rodině. Vážím si každého, kdo je ochotný pomoct, nikdy jsem proti Petrovi ani Jirkovi neřekl ani slovo.

tom712

#3
Citace: Wittner kdy Listopad 02, 2008, 02:24:47 ODPOLEDNEplatím, tak chci internet

V tom případě doporučuju poohlídnout se po nějaký komerční firmě která poskytuje připojení k internetu a vystoupit ze Sdružení.

Lidi kteří se o nic nestarají a jenom platí, těch je v Klfree hodně. Ale takovým lidem to nikdy rychlejc nepojede. Je spousta možností jak se angažovat a jak si připojení zlepšit, ale prostě nikdo to za vás neudělá, snažte se sami. :-)

CitaceJen nevím jak bych mohl pomoct,...
Možností je dost. Začal bych tím, že se ozveš svému správci.
Jo a pokud je přístupový bod soused, tak by stálo zato natáhnout si k sousedovy přímo kabel.

Blackdeath

Citace: Wittner kdy Listopad 02, 2008, 02:24:47 ODPOLEDNE
to vím, je to soused, navíc má dům nového majitele. Jen nevím jak bych mohl pomoct, přece nepolezu do baráku někomu cizímu a abych to řekl na rovinu, ani nechci. Může se to někomu zdát sobecké ale můj pohled je - platím, tak chci internet. Ty jsi asi mladej klukkterej má na starosti honit holky a chlast (bez urážky) ale mě je 30 a živím 3 hladový krky. A když nemakám, věnuju těch pár minut rodině. Vážím si každého, kdo je ochotný pomoct, nikdy jsem proti Petrovi ani Jirkovi neřekl ani slovo.

Přesně jak píše Tom712 o tvém problému rychlosti by měl vedět jako první správce. Pokud bod nejede tak jak má on by měl být první z těch lidí co polezou někomu na střechu.

Pitbull

#5
Citace: Wittner kdy Listopad 02, 2008, 02:24:47 ODPOLEDNE
- platím, tak chci internet.

Abych te upresnil, nic neplatis. Ty pouze prispivas na chod site, o kterou se maji starat vsichni clenove. Pokud tohle nechapes (jako, ze ne, kdyz tohle napises), tak nemas v klfree co delat a pripoj se prosim pres O2 (nebo jakehokoliv jineho ISP), tam muzes takove reci jako "platim, tak chci internet" smele rikat operatorum do ucha, ci na ne dokonce rvat.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

skudlik

JJ ... jaky si to udelas, takovy to mas ... a holt kdyz se nestara nikdo jinej, tak kdyz neco chces, tak nezbyva nez pro to sam neco udelat (ne k nekomu cizimu lezt na strechu, ale prijit se treba v pondeli na radu/KI poradit, ziskat kontakty na nekoho mistniho a zacit veci organizovat)... Ono pak vetsinou i nekdo dalsi pomuze. Kdyz si ja prectu, ze "platim, tak chci net", tak se muzu akorat tak zasmat - a pro nekoho takoveho nehnu ani brvou  :o

[je mi taky skoro 30, vracim se kazdej den po 6ty z prace, ale protoze obcas i neco pro klfree udelam (i kdyz manzelka taky remca), tak mi net slape tak jak ma]...