Server na páteři?

Založil Guraim, Leden 05, 2009, 12:10:51 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Guraim

Čau, chtěl jsem se zeptat, nedal by se umístit 2U rack s odběrem 100W CS server někam na páteř? Samozřejmě za nějaký poplatek pro KLfree navíc?

Sháníme místo pro náš server a nemáme nic s dobrou konektivitou ;-)

jedjisch

Serverhosting a serverhousing je pro aktivní členy provozován (ačkoliv momentálně blokován volnými prostory), takže nezbývá než stát se aktivním členem, počkat na volné prostory a pak požádat radu o serverhousing  ;D

Belerby

Pripadne CS server bezi na hernim serveru sdruzeni - gameworld... a jestli byste chteli vlastni tak by snad mohlo jit nainstalovat dve instance, stacilo by se domluvit se spravcem serveru.  http://gameworld.klfree.net/
Pij beer, at je meer *22*

Guraim

Citace: jedjisch kdy Leden 05, 2009, 02:44:34 ODPOLEDNE
Serverhosting a serverhousing je pro aktivní členy provozován (ačkoliv momentálně blokován volnými prostory), takže nezbývá než stát se aktivním členem, počkat na volné prostory a pak požádat radu o serverhousing  ;D

Aktivním členem znamená už konečně po 3 letech donést vyplněnou přihlášku?  ;D

jedjisch


Guraim

Citace: jedjisch kdy Leden 05, 2009, 06:46:00 ODPOLEDNE
No.. začal bych tím ;)

OK ;D Btw. kdo je správcem správců? Nemůžu na něj sehnat kontakt  ;)

paja05

Na posledni rade se jim stal za vseobecneho souhlasu Belerby

Belerby

Citace: paja05 kdy Leden 06, 2009, 12:41:52 ODPOLEDNE
Na posledni rade se jim stal za vseobecneho souhlasu Belerby
Hm ... naprosto logicky sem se jim stal ja (?), coby radni odpovedny za ochotniky.... Radni odpovedny za spravce bude asi misto funkce spravce spravcu soupat nohama nebo co :-)
Pij beer, at je meer *22*

scorpio

#8
Citace: Belerby kdy Leden 06, 2009, 09:15:50 ODPOLEDNE
Citace: paja05 kdy Leden 06, 2009, 12:41:52 ODPOLEDNE
Na posledni rade se jim stal za vseobecneho souhlasu Belerby
Hm ... naprosto logicky sem se jim stal ja (?), coby radni odpovedny za ochotniky.... Radni odpovedny za spravce bude asi misto funkce spravce spravcu soupat nohama nebo co :-)

Ano, to byl bravurní úhybný manévr (ale ne Tvůj). Z logiky prohlášení v zápisu Rady jsem naprosto mimo. Četl jsem to několikrát - je to opravdový skvost :

CitaceJe potreba zvolit z rad clenu rady Spravce Spravcu. Jelikoz radni pro oblast spravcu je Pitbull, proto je navrzen na Spravce Spravcu Belerby.

PS: Omluva za OFF-Topic
-- by Scorpio ---

belgarat

Citace: Belerby kdy Leden 06, 2009, 09:15:50 ODPOLEDNE
Hm ... naprosto logicky sem se jim stal ja (?), coby radni odpovedny za ochotniky.... Radni odpovedny za spravce bude asi misto funkce spravce spravcu soupat nohama nebo co :-)

Ber to pozitivne :) bude ti sefovat Pitbull. Bud rad, ze ti nesefuje 6 radnich rukou spolecnou a nerozdilnou :)

Belerby

Citace: scorpio kdy Leden 07, 2009, 07:55:59 DOPOLEDNE
Ano, to byl bravurní úhybný manévr (ale ne Tvůj). Z logiky prohlášení v zápisu Rady jsem naprosto mimo. Četl jsem to několikrát - je to opravdový skvost :

CitaceJe potreba zvolit z rad clenu rady Spravce Spravcu. Jelikoz radni pro oblast spravcu je Pitbull, proto je navrzen na Spravce Spravcu Belerby.

PS: Omluva za OFF-Topic
To bude asi proto, ze sem ho psal ja a myslel sem, ze to bude pitbull - a nepochopil sem proc sem byl navrzen ja ... tak sem to tak napsal do zapisu :-)
Pij beer, at je meer *22*