Potřebuji pomoct s nastavením 5G

Založil empajl, Srpen 02, 2010, 08:36:40 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

empajl

zdravím,dostal sem od správce IP,mask,DG a DNSka. mám anténu NanoStation5. správce mi napsal at si jí nastavim na router.už sem to zkoušel mockrát nastavit ale nepovedlo se mi to nemůžete mi někdo poradit jak na to??? díky

tom712

Citace: empajl kdy Srpen 02, 2010, 08:36:40 DOPOLEDNE
zdravím,dostal sem od správce IP,mask,DG a DNSka. mám anténu NanoStation5. správce mi napsal at si jí nastavim na router.už sem to zkoušel mockrát nastavit ale nepovedlo se mi to nemůžete mi někdo poradit jak na to??? díky

Podivej se sem, do sekce navod a inspiruj se.
https://twiki.klfree.net/twiki/bin/view/SpravaSite/AirmaxNodeLibusin#Navod

U druheho obrazku budes samozrejme vyplnovat jine udaje a u ctvrteho vyplnis ty udaje od spravce do casti WLAN - static

A nevim co je to DG, nemas na mysli spis GW, jako GateWay - brána.

empajl

nechce mě to na tu stránku pustit.píše mi to přístup odepřen. nemoh bys mi ten návod dát třeba do wordu a poslat mi to na email??? empajl@seznam.cz díky

zemocz

Pokud se ti to nepovede nastavit ani s tim navodem, napis mi mail a nejak to vyresime. (zemocz@gmail.com)
Don´t worry be PUNK !!

tom712

#4
Citace: empajl kdy Srpen 03, 2010, 09:45:23 DOPOLEDNE
nechce mě to na tu stránku pustit.píše mi to přístup odepřen. nemoh bys mi ten návod dát třeba do wordu a poslat mi to na email??? empajl@seznam.cz díky

No prihlas se tam stejne jako se prihlasujes sem https://is.klfree.net/index.php
Melo by te to pustit. Na to sem nejak zapomnel.


Do wordu to nedam. Jsou to hlavne obrazky a netusim jak to vubec z webu nakopirovat aby tam nebyli jen odkazy. Jako vsichni clenove klfree ale mas na tyhle stranky po prihlaseni pristup.

empajl

tak sem to podle toho návodu rozchodil takže moc dík akorát zatim nepocituju moc velkej rozdíl v rychlosti (spíš zatim žádnej) což mi přijde divný a ještě nevim jak si mam nastavit zabezpečení aby to aspon nějak vypadalo :-)

zemocz

Vypada to ze mas dost slabej signal. Bohuzel uz sis to zahesloval, takze na to nemuzu kouknout i z druhe strany.

O jakem zabezpeceni mluvis? Zmen heslo zpatky na to, ktere tam bylo predtim, a napis mi MAIL, zes to zmenil. A nejak to vyresime ;-)
Don´t worry be PUNK !!

empajl

trochu sem zvysil vykon a uz to vypadá vo dost lepší eště to budu pár dní zkoumat a sem zvědavej na výsledek a to myslim to bezdrátové zabezpečení v nastavení antény

zemocz

Signal se zlepsil, ale stale by to mohlo byt lepsi  ;)
Don´t worry be PUNK !!

empajl

ještě bych se chtěl zeptat když už mám 5g připojení tak co s tim starym to bude furt funkční nebo ne??? pač si myslim že bych ho eště možná využil.

zemocz

Citace: empajl kdy Srpen 08, 2010, 10:02:01 ODPOLEDNE
ještě bych se chtěl zeptat když už mám 5g připojení tak co s tim starym to bude furt funkční nebo ne??? pač si myslim že bych ho eště možná využil.

Nerozumim tvoji otazce. Ty bys chtel na strese 5G i 2G(tj. tu tvoji starou antenu s ovislinkem?)
Don´t worry be PUNK !!

empajl

jenom se na to ptam jestli to 2G zůstává funkční pač správce mi vo tom nic neřikal a na starej komp jenom na net to stačí místo toho abych doma tahal další kabely.