ad podmínky pro připojení

Založil BlackSUN, Říjen 31, 2004, 01:26:19 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Nechal bych to ještě projet korektorem, je tam vcelku dost chyb co se týče interpunkce ve větách, někdy slovo navíc, někdy by se hodila jiná formulace..

jo

Proto se to nachází v diskuzním fóru. Aby se o tom diskutovalo.

Díky za upozornění na chyby.

BlackSUN

Proto se to nachází v zamčeném diskusnm fóru....  :cry:

K5

jo, aby to tam mohl "zvelebovat" jenom admin podle konkrétních připomínek

Klacek

sou ty podminky stale aktualni ? jak je to treba s plechovkama a podobnejma homemade antenama (pricemz muze bejt i treba po domacku yagina ci troubel a to uz ma kolem 15 db a takovej bordel nedela) ?

Karfik

Citace: "Klacek"sou ty podminky stale aktualni ? jak je to treba s plechovkama a podobnejma homemade antenama (pricemz muze bejt i treba po domacku yagina ci troubel a to uz ma kolem 15 db a takovej bordel nedela) ?
s plechovkou se nech vyfotit, v Klfree prisnej zakaz.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Klacek

tak je mi jasny ze i v stredne zaruseny zone je zrezla plechovka hnus, ale jak je to treba s vyrabenou yaginou ? nebo troubeli (plechovka s trychtyrem), ktera kdyz je precizne udelana, tak ma trebas 15db, coz je podstatne lepsi nez panka, nemluve o uhlu vyrazovani.

Je to tak ze musi bejt antena smerova (plechovka neni smerova, ta je spis sektorova) nebo ze musi bejt kupovana smerova ? (jedna se mi o lepsi tridu vyrabenejch anten, protoze ty sou preci jen za lepsi penize)

Tom733

Citace: "Klacek"tak je mi jasny ze i v stredne zaruseny zone je zrezla plechovka hnus, ale jak je to treba s vyrabenou yaginou ? nebo troubeli (plechovka s trychtyrem), ktera kdyz je precizne udelana, tak ma trebas 15db, coz je podstatne lepsi nez panka, nemluve o uhlu vyrazovani.

Je to tak ze musi bejt antena smerova (plechovka neni smerova, ta je spis sektorova) nebo ze musi bejt kupovana smerova ? (jedna se mi o lepsi tridu vyrabenejch anten, protoze ty sou preci jen za lepsi penize)

o tom je tady v jinem threadu dlouha debata

nakonec se to zvrtlo do stavu, ze o tom rozhodne spravce

Pokud jde o "moje" AP, tak povolim pripojeni pouze s antenou s uhlem do 25 stupnu. Jelikoz u doma vyrabene anteny tohle nemuze vyrobce prokazat, automaticky neprichazeji v uvahu.
Za nepripustne povazuju pripojovani na plechovky, yaginy (s vyjimkou lesnich samot) a panelovky (s vyjimkou extremni blizkosti, ale to je spis na preves)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"