Main Menu

Notebook Compaq Armada M700 -velmi levně

Založil Hurvajs, Duben 22, 2009, 03:10:49 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Hurvajs


Compaq Armada M700, Mobile Intel Pentium II PE 400Mhz, 128RAM, VGA XPERT 98 AGP 2x ( 8Mb) - Ati Rage P/M Mobility, (1024x768), síťovka Intel 100+ MiniPCI, Lucent Win Modem, Porty:
USB, Irda, PS2, SER, LPT, D-SUB, PCMCIA, TV-OUT, DVD-ROM, 10Gb HDD, zvukovka - 2x reproduktory, externí floppy, brašna. Baterie KO - jen do sítě..
Stačí v pohodě na Internet, kancelář i filmy. Tenký a lehký.

Prodám za 1995,-




Blackdeath

#1
Možná že by měl zájem kolega od táty z práce večer mi dá vedět

EDIT: Tak verdikt budu vědět až zítra

Hurvajs

jasně, zatím ho mam, ptal se na něj nezavazně jen synátor od mýho kámoše..

Blackdeath


Rusty

 No muj nazor je, ze je to celkem drahy, chces jit s cenou niz?

skudlik

JJ .. takovahle stara lemra (bez wifi, baterka dead, nelegal widle, 128M ram v kombinaci s procesorem bude asi na XP zazitek) ..

hmmm .. no i 500,- by se mi zdalo asi vic nez dost  >:D

Hurvajs

no, jste celkem vtipálkové..    8)
Několik lidí se mi ozvalo, ale z daleka (takže s cenou máte problém, zdá se, jen vy tady), v pátek si snad jeden přijede (i když - no.. známe to, že jo)
A pokud vezmu užitnou hodnotu tohoto booku, tak za 1.900,- je to dobrá koupě, i přes to, že bude napájen jen ze zdi. Vemte si, že za 2k koupíte šunt mobil. Na něm se ale s PCčkem děcko asi sotva obeznámí, řekl bych..)

Někdo tu brečel po wifi, tak na Aukru se dá v poho za pár babek koupit karta, nebo se to dá řešit USB donglem s wifinou.. Což stojí taky tak 300 kila.. Takže např. pro ratolest do pokoje, na nějaký seznámení s PC, je to podle mě dost dobrý..
A pokud jde o výkon, ano, kdo chce výkonný book i na hry, proč ne.. Ale asi nebude do 2 litrů.
A pokud uživatel není jouda, nenarve si tam kdejaký nesmysly (aka WinBlinds a hurábarevnýtémata) a má XP vyladěné ( nLite), pak jedou v pohodě i na takovémto booku. Známý chtel po mě opravit book, měl lepší specifikaci, než ten můj a můj byl podstatně svižnější (pravda, měl tam narvaný kde co, včetně free AVG a to bylo utrpení jen ho nastartovat..

Nikomu to samo nenutim, ale prosim smysluplnou diskusi.. a ne, že za pětibábu je to drahý..   :wink:

skudlik

Citace: Hurvajs kdy Duben 28, 2009, 06:17:23 ODPOLEDNE
Nikomu to samo nenutim, ale prosim smysluplnou diskusi.. a ne, že za pětibábu je to drahý..   :wink:
Dobre, asi az moc chabej pokus o handlovani s cenou  :)

Radsi uz moc nebudu rejpat. Par podobnych stroju jsem uz videl (kdysi davno i pouzival) a souhlasim s tim, ze pokud se o to majitel nalezite stara, tak se na tom i s trochou sebezapreni v dnesni dobe "da delat". Trosku bych asi polemizoval o tech joudech (rekl bych, ze je to naopak - bezny uzivatel to asi brzo vyhodi z okna, pokrocily si najde cestu a cas pro hledani co nejmene narocnych aplikaci, co "mu pak jedou v pohode i na takovemto booku") .....

Rusty

#8
Kdyz  budu chtit pocitac do pokoje 400mgz 128  ram atd, staci kouknout na inzeraty nebo vecer obejit popelnice...Urco ne za 2K book, dam radsi 4 000,- za srackovej acer na kterym pojede vsechno. Jako preju hodne stesti v prodeji a kdyz bych ho mel ja a nekdo mi za nej daval dva litry tak ho prodam taky zejo. ;)

EDIT: No, koukam ze na aukru za nej nekdo dal 3 600,- takze v tomhle pomeru je tvoje cena super ;D

Medwyn

Jen premyslim, co bezny uzivatel udela, az na to nainstaluje ICQ 6.0 a bude chtit pokecat s kamaradama... oujé  O0

Vazne, 128MB ram na XP je vrazda. Nebo sebevrazda?

Hurvajs

Ovšem, že cena byla super, mohl jsem si vybrat z několika žadatelů a jeden z nich mi k ceně přidal SE W200i.
A pokud jde o "Medwyna", který hořekuje nad "nefunkčností" ICQ 6 na tomto notebooku, tak pokud jsou jeho možnosti a znalosti omezené na používání této přeplácanosti, je mi ho vážně líto...

(samozřejmě "prodáno"....)