Sdileni pripojeni pro PS3

Založil Tony, Červen 20, 2009, 11:23:01 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Tony

Ahoj, poprosil bych o radu, nebot nejsem odbornik. Mam doma PC pripojene pres kabel (v panelaku rozvodem z AP Engerth) a poridil jsem si PS3, ktere bych rad pripojil na net nejlepe s vyuzitim wifi, ktere PS3 ma. Jake tedy pouzit zarizeni mezi sit Klfree a moje PC? Pripadne prosim i o radu jak zarizeni nastavit - ci odkaz na nejaky "blbuvzdorny" navod. Predem diky moc. Tony
(omlouvam se za chybejici diakritiku - jsem zrovna v Polsku na hotelu a cestina tu nefunguje :-))

moon

Musíš si pořídit router s WiFi vysílačem. WiFi síť KlFree je určená pro přenos dat mezi vysílači s kvalitními směrovými anténami a AP, nikoliv pro připojení koncových zařízení.
Já osobně mám PS3 připojenou přes kabel.

Tony

Diky za odpoved. Myslel jsem to tak - protoze mam PS3 pomerne daleko od PC a nechce se mi tahat dalsi kabel - jestli by PS3 nemohla byt propojena s routerem pres wifi. Tedy jestli to tak vubec muze fungovat: kabel od site Klfree do routeru, z routeru kabel do PC a PS3 "komunikujici" s routerem pres wifi. Diky Tony

SPM

Citace: Tony kdy Červen 21, 2009, 10:00:11 ODPOLEDNE
Diky za odpoved. Myslel jsem to tak - protoze mam PS3 pomerne daleko od PC a nechce se mi tahat dalsi kabel - jestli by PS3 nemohla byt propojena s routerem pres wifi. Tedy jestli to tak vubec muze fungovat: kabel od site Klfree do routeru, z routeru kabel do PC a PS3 "komunikujici" s routerem pres wifi. Diky Tony


Ano, přesně takhle to může být. Stačí se pořídit libovolný WiFi router, z osobních zkušeností můžu doporučit například Asus WL-500g
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

tom712

Citace: SPM kdy Červen 22, 2009, 12:24:18 DOPOLEDNE
....z osobních zkušeností můžu doporučit například Asus WL-500g
Ten je ale desne drahej :-)

To já spíš doporučim Ovislink 5460
Já zase z mejch osobních zkušeností vim, že tohle naprosto stačí :-)