Skype - telefonujte zadarmo a bez reklam

Založil jo, Srpen 13, 2004, 02:01:48 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jo

Skype je program podobný ICQ. Navíc ale nabízí možnost telefonování přes
počítačovou zvukovou soustavu. Stačí zapojit mikrofon, natočit volume
a voláte kámoše (se stejným programem) kdekoliv po síti.

Jedná se o freeware, za jeho užívání nic neplatíte - a oproti jiným se vám na oplátku ani nebudou zobrazovat otravné reklamy.

Graficky je Skype výjimečně user-friendly (přátelský k lamám, proto ho používám).

Podrobnější technické info, čeština do anglické verze a ke stažení na:
http://www.slunecnice.cz/product/Skype/

(Možná by se Skype mohl objevit na ftp, pokud už tam není.)

Anonymous


Charlie

Skype používám už docela dlouho.Mluvil jsem několikrát s kamarádem , který je ve Finsku.Pokaždé to bylo v poho... ale najednou mi to nejde.Já jeho slyším  naprosto bez problémů ,ale on mě spíš vůbec.Nevím čím to je.Myslím, že je problém v odesílání dat.Je to prostě pomalé.Poradí mi někdo? :cry:
kype (KarelHoffman)

jo

Už se tady snad někde řešilo, že pingy na Charlieho jsou v pohodě.

Nemohl by být rozbitý mikrofon? - nebo stažený ovladač zvuku?

Možností je tolik a diagnostikovat je to po foru složité. Charlie, zkus upřesnit
co to je:
Citaceale on mě spíš vůbec

Charlie

Když jsem zkoušel s ním mluvit tak on mi pak napíše že mu to strašně vypadává a slyší každé třetí písmeno.A já ho slyším jak po mobilu.Předtím mi to šlapalo výborně a to na obě strany.Zkusím stahnout nějaké ty ovladače.Dělal jsem update windowsů.Možná ,že se něco pokazilo.Ale nevím.
kype (KarelHoffman)

jo

To opravdu vypadá na lag... vím, že máš s lamou problémy, měl by to už
konečně někdo vyřešit (nebo zkusit vyřešit) tím, že lehce s tou hajzl-trubkou
pohne, aby ses dostal z toho laloku, kde pravděpodobně jsi.

Charlie

Mám možnost dát anténu na tři různá místa ,ale ani z jednoho to asi není ideální.Dokud to bylo na JNN tak to bylo v poho...Prostě počkám až se stím něco udělá.
kype (KarelHoffman)

flashx

Mas jednu velkou vyhodu alespon neco slysis mne skype lehlo
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

jo

Aha, ještě mě napadá, jestli za tím nebude určité "znevýhodnění" portů,
přes které skype telefonuje.
K tomu by se měl vyjádřit spíš někdo kdo hoví distribuci...

flashx

Zpomaleni nekterych portu ma samozrejme vliv na Skype a to
bude CHarliho problem .
Me pretal fungovat po strance softwaru
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

flashx

Takze vcera jsaem dal do hromady skype a jede naprosto bez problemu
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Charlie

Když ten kamarád telefonuje přeš Skype domů tak mu to šlape spolehlivě a dokonce přes to i telefonuje na pevnou linku.Mě to taky nejdříve šlo a to jak přes mobil.Nic nevypadávalo a slyšet to bylo plynule.Jen sem se bál jestli není náhodou chyba u mě.
kype (KarelHoffman)