Web disqus nedostupný

Založil Magus, Červenec 05, 2010, 11:05:08 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Magus

Řeším teď poměrně záhadný problém: Disqus je komentářový systém pro blogy a je na adrese disqus.com . Ještě před pár dny všechno jelo OK a všechno bylo dostupné, u sebe jsem nic neměnil a nepřenastavoval (což ale nemusí znamenat, že problém u mě není), ale včera jsem se na něj snažil dostat a nic, naloaduje se jen jakási textová rozsypaná forma, komentáře pod blogy samozřejmě nefungují. Ale proč to píšu sem? Pokud na něj přistoupím přes proxy, všechno funguje, stejně tak všechno funguje z jakékoliv jiné sítě (včetně mobilního Edge), ale z Klfree prostě nic. Traceroute ukazuje všechno OK, žádná překážka na cestě není. Tak mám otázku, zda vám ostatním jede web disqus.com včetně např. komentářů pod mashable.com OK (tj. normální grafický web, načtený okamžitě)? A tedy jestli je tím pádem chyba nekdě u mě.

Ban tam nemám (ani bych ho neměl za co dostat), neboť se ten web tak nějak textově rozsypaně načte a jakž takž se mi tam podařilo zaregistrovat.

Díky moc.

skudlik

Zatim bez vetsiho patrani na nasi strane - tipoval bych to na "nekde" zabanovany blok nasich IP adres.. Provozovatel se s tim asi moc neparal a po nejakem prohresku nekoho z klfree bloknul cely nas rozsah... (me se to taky zobrazuje spatne z klfree - z prace OK).

To ze se zobrazuje jen "rozsypana forma" banu celkem nasvedcuje - na hlavni strance (disqus.com - 74.86.190.242) - ktera sama o sobe zabanovana asi neni, se nacitaji veci z jineho serveru (mediacdn.disqus.com - coz je nekolik dalsich serveru), a ban bude asi az tam.
Jelikoz se odtad nacita predevsim css styl, tak se to zobrazi tak jak se zobrazi (= v rozsypane forme). Pokud si das primo od nas otevrit treba tohle css-ko, tak to vytimeoutuje .. podobne asi i javascripty a spol ..  Coz se taky ve vysledku projevuje tak, ze se stranka dlouho nacita - a kdyz teprve vsecko timeoutne, tak se zobrazi jen to co je z toho hlavniho serveru...

Cili napsat zadost na poskytovatele tehle sluzby jestli by to neodbanoval ...

Magus

Díky moc za odpověď, napíšu jim, aby to prověřili.