Připojení Buštěhrad - Liliová ulice

Založil Brum, Prosinec 14, 2010, 12:20:03 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Brum

Zdravím,

stěhuji se do této lokality a z kabelového připojení musím přejít na wi-fi, protože v lokalitě není jiná volba. Bohužel se v tomto typu připojení vůbec nevyznám. Proto bych chtěl poprosit uživatele z Buštěhradu či okolí o pár informací. Dají se přes toto připojení hrát i MMoRPG hry, nebo je ping příliš velký? Obrátil bych se na správce nodu, ale u nodu v Jasmínové ulici (což je hned vedle) není bohužel žádný správce uveden.

Dále bych se chtěl zeptat jestli je někde seznam uživatelů s adresami. Preferoval bych vlastní připojení, ale pokud má více sousedů kolem hotové připojení, třeba by to ani u mě nešlo. K tomu se váže i další dotaz, pokud by řekněme oba sousední baraky měli wi-fi a třeba i jiné než klfree.net (cca 5m daleko) a já bych si chtěl klfree zařídit, nebudou se signály navzájem rušit? nebo to platí jen při stejném připojení (třeba všichni kolem by museli mít klfree.net).

Dotazů mám i po přečtení spousty příspěvků mraky....

Pokud má někdo ze čtenářů i nějakou pozitivní zkušenost s jiným wi-fi připojením než klfree, přes které by se dalo normálně hrát hry prosím o zaslaní kontaktu na můj email j.vrstala@tiscali.cz (ať se tu neobjevuje kontakt na konkurenční sítě). Děkuji moc

JV

tom712

#1
Asi se na stranky neprenesl spravne kontakt.

| jetson (Sochr Stanislav)  | jetson (zavináč) email.cz  | icq 20780088  | tel 602696764  |


A v ulici jsou propojeni nejaci lide kabelem. Ale to se zeptej prave Jetsona, mistniho spravce. Ten ti asi nejlepe odpovi na vsechny otazky.