Zpomalený net v Dubí

Založil bena, Březen 19, 2011, 01:55:26 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

bena


lokoj

Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

lokoj

tak už to nejde 3ti den to je mazec teda
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

lokoj

Tak už to běžííí :-D ale co je divný po každém excesu mi spadne o něco signál. Prve z 80 na 60 a teď na 40. No a ta rychlost je teda slabááá :(
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

tom712

Citace: lokoj kdy Duben 02, 2011, 05:58:05 ODPOLEDNE
Tak už to běžííí :-D ale co je divný po každém excesu mi spadne o něco signál. Prve z 80 na 60 a teď na 40. No a ta rychlost je teda slabááá :(
Nahodil jsem tam traffic shaping
http://dubi.klfree.net/traffic.html

Se slabym signalem je jen tam lokoj :-)
A nehybal jsi antenou kdyz se to na dubi rozblo? Nebo neco takoveho, protoze opravdu tebe to slysi -70 ostatno tak kolem -60 i lepe.

PS: Jinak vysilac ted jede b/g/n

bena

ted jsem se vrátil ze Šumavy a koukám na bránu hozen traffic  a QoS ted jt allright, nemám připomínky ;) :)

lokoj

#36
nene ničím jsem právě nehýbal já myslel že vy jste to nějak hejbnuli, ale jestli ne tak tam asi něco vyrostlo v cestě. No zkusím to poštelovat a pak se uvidí co to provede. V každém případě díky všem co jste to rozjeli :-)

PS: Kde přesně je ta vejmutovka a kde borovice? Už jsem sehnal horolezce tak by zkusil otočit i na ty strany. Jen jestli by to teda pak nebylo na škodu protože je to asi dál než to mám teď, ale zase jestli mi tam něco vyrostlo tak asi nic jiného nezbude.
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

bena

zdar, už jsem to tady jednou psal, vejmutovka je směrem na sever pro nás dubáky na vysoký což si myslím, že pro tebe jt blbost já ji chytám jentak tak a to ten směr taky uplně nemám, borovice  je na jih směrem na šestý což už by asi stálo za zkoušku chtělo by se podívat do APéčka a zjistit signál na borovici jestli je okolo 30, tak by to mělo jet, já mám na vejmutovce okolo 30 a jede to. ;)

lokoj

No já tam mám teď 44 a jede to dost pomalu :-D. Zkusím ten šestý co to ukáže teda
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

tom712

Citace: lokoj kdy Duben 02, 2011, 07:59:34 ODPOLEDNEPS: Kde přesně je ta vejmutovka a kde borovice? Už jsem sehnal horolezce tak by zkusil otočit i na ty strany. Jen jestli by to teda pak nebylo na škodu protože je to asi dál než to mám teď, ale zase jestli mi tam něco vyrostlo tak asi nic jiného nezbude.
Vsechny 3 vysilace
kLfREE-vejmutovka
kLfREE-borovice
kLfREE-dubi

vysilaji ze stejneho mista, ze stejneho stozaru.
Lisi se akorat tim na jakou stranu vysilaji. Takze pripojit by jsi se mel na to, na co maj nejlepsi signal.

Akorat myslim ze dubi je vsesemr ve vertikalni polarizaci a ty ostatni jsou 180° sektory v horizontalni polarizaci. Aspon myslim.





lokoj

na každý ten vysílač potřebuju jinou IP nebo stačí ty současné co mám
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

bena

musíš vyfasovat nové třeba na tu borovici jsou od 10.102.99.65 - 128 myslím teda. Nevím kdo ti je dá jestli to umí někdo tady přes dizkusi nebo rovnou na správce, ten je dával mě. ;) Záleží taky jaký máš na tu borovici signál...

lokoj

Jojo to je jasný. No dnes to vše testnu a pak budu vědět víc :-)
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.