VKD neustálé dvoudenní výpadky

Založil Skyper, Březen 26, 2011, 08:57:36 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Skyper

Zdravím, VKD neustále vypadává a většinou jsou to dvoudenní výpadky, pokud není potřeba restartovat jen switch, správce vůbec nereaguje pokud je to jen problém se switchem (ve vchodě) tak to jde, ale teď vypadává celá VKD! Neví někdo kde je problém nebo jestli se něco neděje? Rekonstrukce nebo tak něco? Byl bych rád kdyby alespoň někdo reagoval připadá mi to jako, že už se toho správce úplně zřekl...   :( Děkuji za případné odpovědi.

tom712

Citace: Skyper kdy Březen 26, 2011, 08:57:36 ODPOLEDNE
Zdravím, VKD neustále vypadává a většinou jsou to dvoudenní výpadky, pokud není potřeba restartovat jen switch, správce vůbec nereaguje pokud je to jen problém se switchem (ve vchodě) tak to jde, ale teď vypadává celá VKD! Neví někdo kde je problém nebo jestli se něco neděje? Rekonstrukce nebo tak něco? Byl bych rád kdyby alespoň někdo reagoval připadá mi to jako, že už se toho správce úplně zřekl...   :( Děkuji za případné odpovědi.
A komu presne pises?

Spravci na VKD se menili...

Skyper

Citace: tom712 kdy Březen 26, 2011, 11:56:58 ODPOLEDNE
Citace: Skyper kdy Březen 26, 2011, 08:57:36 ODPOLEDNE
Zdravím, VKD neustále vypadává a většinou jsou to dvoudenní výpadky, pokud není potřeba restartovat jen switch, správce vůbec nereaguje pokud je to jen problém se switchem (ve vchodě) tak to jde, ale teď vypadává celá VKD! Neví někdo kde je problém nebo jestli se něco neděje? Rekonstrukce nebo tak něco? Byl bych rád kdyby alespoň někdo reagoval připadá mi to jako, že už se toho správce úplně zřekl...   :( Děkuji za případné odpovědi.
A komu presne pises?

Spravci na VKD se menili...

Pan Vyplel by tam měl být nikoho jiného jsem nikde nenašel.
Node VKD
Umístění : Kladno Status : Pripojeni omezeno
Adresa : Mládežnická 842, Kladno

Správce Node :

Přezdívka (Jméno) : Forest Ov (Main.ForestOv)
Email : vyplel (tečka) o (zavináč) gmail (tečka) com
ICQ : 112172559
Telefon : +420 777 297 004

Tom733

A co zbytek Navodu pro reseni poruch?

Podle závažnosti poruchy postupujte následovně:
# Počítačová síť je funkční, objevují se časové výpadky Odešlete e-mail na poruchy@klfree.net

Počítačová síť je neprůchodná
# Odešlete SMSku na telefonní číslo pro hlášení poruch 776 238 360
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Skyper

#4
Citace: Tom733 kdy Březen 28, 2011, 11:08:33 DOPOLEDNE
A co zbytek Navodu pro reseni poruch?

Podle závažnosti poruchy postupujte následovně:
# Počítačová síť je funkční, objevují se časové výpadky Odešlete e-mail na poruchy@klfree.net

Počítačová síť je neprůchodná
# Odešlete SMSku na telefonní číslo pro hlášení poruch 776 238 360


Není problém jen u mě, internet už funguje přijde mi to jako plánovaný výpadky v sobotu to vypadne a v neděli večer je to zase ok... Ale nikde jsem se nedohledal ničeho...Návod samozřejmě zkouším...

EDIT: Napsal jsem abych zjistil co se děje a popřípadě jestli můžu nějak pomoct nebo s tím něco udělat. :)