Main Menu

Přístup ke Google Analytics

Založil lokoj, Červen 25, 2011, 09:19:42 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

lokoj

Tak tedy když chci jít na Google Analytics ( www.google.com/analytics ) zobrazí se mi chybová hláška This page has an error page may not work (Na této stránce došlo k chybě, stránka možná nebude fungovat) stránka GA se načte po dlouhé době, ale bez stylů - prostě celá rozhozená.  Úvodní stránka pro přihlášení se načte normálně, ale po přihlášení na statistiky už to dělá problém.


Nejprve jsem myslel že pomůže promazat cache atd., ale nepomohlo. Zkusil jsem tedy jiné pc v domácnosti a tam mi to také nešlo. Zkusil jsem tedy na web analytics jít přes mobil přes data O2 a web se normálně načetl. To samé přes UPC. Když se mobilem připojím na wifinu google analytics se nenačte. Dělá mi to tedy jen v síti klfree.


Nenapadá vás někoho kde by mohl být problém? Na zařízeních doma jsem nic neměnil - dříve vše fungovalo teď ne. Ostatní služby Google jdou bez problému.


Googlil jsem všude možně, ale můj problém jsem nikde nenalez na analytics jsem se snažil přistupovat z prohlížečů IE, Firefox, Opera, Chrome a problém byl totožný.
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

EquaLizeR

Možná je tu problém se zatížeností některé z antén na kterou jsi připojen. Zde na spoji, kde jsem já, se potýkám také s tímto problémem. Jeví se mi tak, že například stránka youtube.com se mi zobrazuje úplně jinak než normálně a načítání této stránky je strašně dlouhodobé ale i když je načítání dokončeno, tak to je zobrazeno chybně.
A potom tu máme slavnou stránku facebook.com, který se mi se vším všudy načte bez problémů ale mě pomohlo změnit webový prohlížeč a když tohle nefungovalo ani později, tak jsem vytáhl síťový kabel ze zásuvky ve zdi (popř. restart krabičky)
Život je tak rozmanitý, protože každý den vás nasere někdo jiný.
Přátelé a hospoda
Když je pivo, tak aj pohoda :)

lokoj

Restartovat jsem zkoušel dokonce jsem pichnul notas hned na antenu a problém stále stejný. To je mi teda záhada.
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.

EquaLizeR

Tak v tomhle ti už neporadím. Na tohle už je moje hlava krátká.
Objel jsem více fór přez Google.cz ale nenašel jsem nic. Asi jsi ojedinělí případ nebo nevím... Každopádně si spíše najdi ICQ nějakého správce toho NODU, na který jsi napojen.
Život je tak rozmanitý, protože každý den vás nasere někdo jiný.
Přátelé a hospoda
Když je pivo, tak aj pohoda :)