Main Menu

P2P - ZDÍLENÍ

Založil ROPII, Listopad 17, 2004, 08:24:59 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Citace: "jedjisch"
Citace: "belakos"Navic tohle neni v na kazdem Apcku.

Ale na kazdym routeru jo... http://10.102.0.252/traffic.html :)

pouze pro wifinare :(
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

No ten odkaz mi ale nefunguje a to jedu pres wifi :?:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Don Martinez

Citace: "Hangman"No ten odkaz mi ale nefunguje a to jedu pres wifi :?:
Tak to nejsi sám :) ...

tom712

Citace: "jedjisch"
Citace: "belakos"Navic tohle neni v na kazdem Apcku.

Ale na kazdym routeru jo... http://10.102.0.252/traffic.html :)
Kdepak, na každym routeru to jeste neni. viz.
Citace: "hanz"pouze pro wifinare
Shapovat jde i LAN

Jendall

Citace: "tom712"...Shapovat jde i LAN

jj, tj pravda ....tady na 5G titanu to jede. Shapovat jde vsechno, co posila packety  :wink:

jedjisch

Citace: "tom712"
Citace: "jedjisch"Ale na kazdym routeru jo... http://10.102.0.252/traffic.html :)
Kdepak, na každym routeru to jeste neni. viz.

Co není, mohlo být :))

Gamb

Někde tady je návod na nastavneí torrenta BitComet....nemůžu si pomoct ale stejně mi to nefunguje tak jak by mělo....můj download je 2 kbps a upload je cca 6 kbps....může mi někdo poradit?..a sem si jistej že sem postupoval podle toho návodu....

Radekb

Bitcomet by mel fungovat, ale nejlepsi je uTorrent.
Hlavne se mi libi jeho scheduler na regulaci uploadu/downloadu po hodinach v ramci celeho tydne. Na wi-fi super.

tom712

Citace: "Radekb"ale nejlepsi je uTorrent.
Přece se tu nechceš hádat co je nejlepší :-)
Každýmu vyhovuje něco jinýho, BitComet je pomerne jednoduchej, nepadá a moc systemu nezere.
Citace: "Gamb"
Ale na klientovy nezáleží, pojede to stejně i s originál BitTorrent klientem. Asi máš něco špatně nastavený, nebo je to špatnej .torrent co sosáš

PS: Nejlepší je Ferda!

Hanz02

Citace: "tom712"Každýmu vyhovuje něco jinýho, BitComet je pomerne jednoduchej, nepadá a moc systemu nezere.

Nejlepsi je stejne DC  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

Plně souhlasim : Strong DC++ je nejlepší :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

Citace: "Hangman"Plně souhlasim : Strong DC++ je nejlepší :wink:

to jste zkouseli snad jen DC? Me jede rychle jen doksyska ...jinak bittorrent rule  :wink: ,staci se divat kolik ten torrent ma seedu a peeru.

jinak utorrent je fakt bezva, ma to jen nejakych 150kB :) ...ale klient je jedno jaky se vybere, kazdymu se libi neco jineho, jine fce atd....

Gamb

Citace: "Gamb"
Ale na klientovy nezáleží, pojede to stejně i s originál BitTorrent klientem. Asi máš něco špatně nastavený, nebo je to špatnej .torrent co sosáš

tu rychlost mám u všech stejnou....ani bych tomu neřikal rychlost..spíš pomalost....nastavení mám dobrý...tim sem si jistej....akorát bych potřeboval vysvětlit proč mi v příkazovém řádku na příkaz IPCONFIG napíše že to je neplatný příkaz místo toho aby mi to tam ukázalo moje IP atd....

tom712

Citace: "Gamb"tu rychlost mám u všech stejnou....ani bych tomu neřikal rychlost..spíš pomalost....nastavení mám dobrý...tim sem si jistej
V tom případě asi sosáš nějaké špatné torrent.

Opravdu, na klientovy nezáleží.
Záleží na tom jak je nastavený a k čemu se připojuješ.

tom712

Citace: "Gamb"....akorát bych potřeboval vysvětlit proč mi v příkazovém řádku na příkaz IPCONFIG napíše že to je neplatný příkaz místo toho aby mi to tam ukázalo moje IP atd....
Tak to nesouvisí vůbec... s ničim v tomto tredu :-)
Pokud mas windows tak by to melo fungovat.
Na pocitaci bys mel mit ipconfig.exe ve adresari s windous ve slozce /system32/

Nevim jestli to k necemu pomuze ale muzes si stahnout tenhle ...z winXP

Zaloz jiny tred.