Main Menu

P2P - ZDÍLENÍ

Založil ROPII, Listopad 17, 2004, 08:24:59 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Medwyn

ad ipconfig - mozna neni obsazen ve winxp home

Gamb

http://utorrent.cz/help/nat.php tady je návod jak nastavit uTorrent stejný to je i ostatních ale hlavně jak vyřešit problémy s NAT....jenže mi právě nefunguje ten příkaz

Gamb

myslim stejný řešení problémů s NAT je snad u všech klientů

doctor

cau, nejak tu v tom tapu a nevim jestli se bat :-)
dc++ mam, verejnou taky, ale brzdim to, zatim mi neprisel zadny mail ani systemovka, tak jsem asi vklidu ne? nebo to chapu spatne?  :oops:

scorpio

Citace: "doctor"cau, nejak tu v tom tapu a nevim jestli se bat :-)
dc++ mam, verejnou taky, ale brzdim to, zatim mi neprisel zadny mail ani systemovka, tak jsem asi vklidu ne? nebo to chapu spatne?  :oops:

Za to ze mas dc++ Ti nikdo nadavat nebude.

Za to, pokud bys to nebrzdil Te skripne bud shaper, nebo v pripade stiznosti administrativni omezeni rychlosti; ale to je furt v pohode.

Pokud ale nekomu bude vadit to co sdilis (staci i MP3, nebo nejaka hra) a ten nekdo si da praci a napise mail Sloane Parku (od kterych mame adresy a konektivitu), Sloane park to posle KlFree, a podle Tve verejne adresy se pozna (kdyz je jenom Tvoje) ze je to TVUJ problem, a dostanes ten mail preposlanej, plus systemovku s vystrahou.

Edit : jak je nize potvrzeno z vyssi instance - systemovku nedostanes.

Pokud se toto stane jeste jednou, pak ZTRATIS svou verejnou adresu, ztratis pravo si ji pridelit zpet, a budes premapovan na specialni omezenou SDILENOU verejnou adresu, na ktery je blokovany P2P.

Vrele doporucuju nepodcenovat.
-- by Scorpio ---

Mr.Gespant

Presne tak... Jen jedna malickost - ten clovek nedostane systemovku... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

majkl

A co se stane, kdyz clovek verejnou nema?

Email skonci u KLFree, pripadny postih taky?
: czela.net ::

Mr.Gespant

Citace: "majkl"A co se stane, kdyz clovek verejnou nema?

Email skonci u KLFree, pripadny postih taky?

To bych z taktickych duvodu nezverejnoval, pokud dovolis :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!