Main Menu

změna účtu

Založil bena, Duben 12, 2012, 06:32:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

bena

Ahoj ahoj,

chci se jen zeptat ohledně změny čísla účtu klfree. Psal jsem 2 emaily a nikdo neodpověděl. Z důvodu změny příkazu jsem se rozhodl, že při té příležitosti změním svůj členský příspěvek na jednou ročně příkazem na 3600kč místo dosud 350kč každý měsíc. Platba (3600kč) na nový účet již došla, teď jsem koukal do IS, chci se jen zeptat jestli se to nemělo někomu hlásit, když jsem toto změnil, aby mi za měsíc pak nebyl vypnut net :), psal jsem dva meily a nikdo se neozval, tak to zkouším zde :)

Přeji hezký zbytek dne
Tomáš Tinhofer
www.fotografie-kladno.wbs.cz

Medwyn

Ahoj,

IS je docela chytry, takze uz poznal, ze platis predplatne.
Bud v klidu, nikde nic hlasit nemusis...
Jen nezapomen pristi rok zase ve stejnem mesici zaplatit, jinak te system zarizne.

bena

ahoj,
díky moc za odpověď, jojo to je v poho mám trvalý příkaz na jednou ročně 3600kč v dubnu. :)

skudlik

Jojo .. odebere to z "kreditu" co mas zaplaceny navic vzdy tu nejvetsi moznou castku coby predplatne (cili pokud jsi 3600 v plusu, tak rocni).

Jen bych k tomu upozornil (i pripadne dalsi ctenare fora), ze se casto stava, ze clenovi prijde upominka o tom, ze zapomnel zaplatit a ma pohledavku na prispevcich, on zaplati 3600 a mysli si, ze ma na rok pokoj .. ale ono tomu tak neni :)

Nejprve se umori dluh (350,-) a pak teprve z toho co zbyde se pocitaji dalsi predplatne - tzn. na cele rocni nezbyde a kdyz se nakombinuje pulrocni/ctvrtletni+2 mesice, tak na ten posledni mesic uz nezbyde :) ... lidi se pak divej, ze zaplatili na rok a system po nich chce pak platit o mesic driv.

Takze ti co neplati vcas at si na tohle davaji bacha .. pokud vznikne dluh, je potreba poslat 3600 + dluznou castku aby se spravne zapocitalo rocni predplatne.