Dlouhá odezva na ping

Založil Al_Capone, Září 04, 2014, 08:12:08 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Al_Capone

Ahoj,

Mám dotaz ohledně rychlosti netu, který máme velmi pomalý a nejspíš to bude dlouhou odezvou na ping, kterou máme podle statistik mezi námi a ap mako min, avg, max - 13.9   15.9   34.6. Čím by to mohlo být? Moc se v tom nevyznám, psal jsem na poruchy@klfree.net, zatím bez odpovědi již druhý den.

Díky za rady, nejsem rozhodně žádnej profík s internetem, takže budu rád za rady.

S pozdravem

Marek

Al_Capone

Zároveň všichni ostatní mají statistiky na ap mako ok - 5.34    5.97   8.14 a podobně, jenom já mám tak dlouhý, nevím, kde hledat chybu...

skudlik

Ahoj,

nepises co presne znamena "velmi pomaly net", kazdopadne ty hodnoty odezvy na pingy jsou celkem v pohode (odezvu do 50ms na 2.4GHz wifi bych povazoval za bezproblemovou).

Rychlosti by urcite prospel prechod na 5GHz technologii (vzhledem k tomu, ze jsi "plny" clen a nejakou dobu ve sdruzeni, tak by mohlo sdruzeni zapujcit zarizeni gratis)..  Nevim jak je to konkretne na Maku s vysilacema - lepe by urcite poradil helpdesk.

Skudlik.

Al_Capone

Pomalý net myslim, že mimo špičku stahuju rych. 50 Kb/s, např. na youtube musim to nechat, než se to načte dostatečně, abych aspoň na kousek se mohl podívat vcelku.

Ve špičce nenajede často ani seznam, nebo po minutě až...

napsal jsem na ten helpdest ohledně toho 5Ghz, uvidíme...

Al_Capone

Síla signálu je cca 15/92, ostatní maj kolem 20/92...

Al_Capone

Tak nějak vyřešeno, už vím, co dělat, možnost jít na 5Ghz taky zařízena , takže uzavřeno..