klfree v Libušíně

Založil bonanza, Prosinec 07, 2004, 03:34:00 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

bonanza

Zajímalo by mě, zda sdružení KLFEE bude v blízke budoucnosti budovat nový přístupový bod v obci Libušín? Doslechl jsem se, že ano, ale není to potvrzená zpráva.

Belerby

Citace: "bonanza"Zajímalo by mě, zda sdružení KLFEE bude v blízke budoucnosti budovat nový přístupový bod v obci Libušín? Doslechl jsem se, že ano, ale není to potvrzená zpráva.

Tak to ja taky nevim, asi zalezi na aktivite mistnich lidi ne, pokud se vas najde nekolik co mate zajem a chcete se pridat do site klfree.net, tak proc by se tam nemohl postavit pristupovy bod?
Pij beer, at je meer *22*

xtom

Citace: "bonanza"Zajímalo by mě, zda sdružení KLFEE bude v blízke budoucnosti budovat nový přístupový bod v obci Libušín? Doslechl jsem se, že ano, ale není to potvrzená zpráva.

ten flame ignoruj. Ano, AP Libusin je v planu a melo by vzniknout v blizke dobe, signal tam uz je promeren, pokud vim, schvalili jsme jeho vystavbu. V soucasnosti se organizuji lide a planuje vystavba. Na starosti to ma Prevor (Michal Prevorovsky) - kontakt na nej je na webu v kontaktech.

gdermog

Citace: "xtom"
Citace: "bonanza"Zajímalo by mě, zda sdružení KLFEE bude v blízke budoucnosti budovat nový přístupový bod v obci Libušín? Doslechl jsem se, že ano, ale není to potvrzená zpráva.

ten flame ignoruj. Ano, AP Libusin je v planu a melo by vzniknout v blizke dobe, signal tam uz je promeren, pokud vim, schvalili jsme jeho vystavbu. V soucasnosti se organizuji lide a planuje vystavba. Na starosti to ma Prevor (Michal Prevorovsky) - kontakt na nej je na webu v kontaktech.

Zdravim! Pripojeni v Libusine bych nesmirne privital. Jakozto student CVUT potrebuji rychly net k praci neustale. Rad se do organizace klFree zapojim a prilozim i ruku k dilu.

Tom733

Vyborne. Nejvic prace bude s pripojovanim zajemcu a pokud si to udelaji mistni - jen lepe.
Jelikoz je ted zkouskove obdovi VS, tak ma vetsina instalaci stop. Asi do unora +/-
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

neo

i já bych se velice rád připojil v libušíně

xtom

Citace: "neo"i já bych se velice rád připojil v libušíně
ozvi se primo Prevorovi.