Main Menu

Vitry

Založil Pyjamarama_no_of, Březen 06, 2005, 05:39:35 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pyjamarama_no_of

Buenos diaz muchachos ...

1) ulice Vitry a viditelnost na "Prazska" nebo na Rebecu, kudy kam ? :-)
2) mam tri kompy (Router a v pokoji dva) , jsou mozny verejny IP ? (jednu potrebuju kvuli praci a VPN, druhou chci pro router)
3) mam APcko i antenu, nemate nekdo par metru kabelu a RSMA konektory ?
4) s kym se mam domluvit ohledne zaplaceni ?


(co je podle Vas lepsi ? Breeze.Net nebo Avaya ?)

jeste ja ...

nevite jetsli neni od KLF uz na tom baraku ? .. jedna se presne o barak na proti konecny jednicky, protoze tady sou sousedi sdilny asi jako aligator co pul roku nezral :-)) ....

Belerby

1) zalezi kde presne bydlis
2) je mozna jedna bezplatna verejna ;o)
3) urcite jsou ... staci navstivit nejakej z obchodu na kladne...
4) s hospodarem (hospodar@klfree.net)
--
nechces rict ze mas breeze.net nebo avayu ze ne ??

5) No to asi zalezi na adrese ;o)

Kdyztak mi napis na icq, nebo mailem... (belerby@seznam.cz) muzem doresit tam... asi to bude rychlejsi
Pij beer, at je meer *22*

P_no_of

clovece Belerby.. ja myslel ze se po tobe slehla zem :-)))) naposledy sem s tebou kecal na IRC skoro rok dozadu :-) ..... hele .... je to Vitry 2154 .... a jak rikam.. ted jen tak pro srandu na pigtailu obcas chytnu Rebecu .. ale myslim ze strechy bych mel videt i Prazskou :-) ...  a proc je spatny mit Breeze.Net nebo Avayu ? :-) ... je s tim nejakej problem ? ... a ozvu se panovy hospodarovi :-) ... btw : to tu vsechno resite taklhe "neosobne" .. nebo mam i sanci nekoho videt na vlastni oci ? :-)

Mr.Gespant

no sanci mas :-) a pokud se stanes clenem tak stejne prijdes podepsat prihlasku do skladu a uvidime se vsichni... :-))

ale jde o to, ze resit kazdyho nejak specialne osobne pri 800 lidech je nemozny... :-))

muzes s nama zajit v patek na Garaze... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

belgarat

Avaya dela i 802.11b zarizeni co vim, lec draha (ale pry dobra!). BreezeNet pouziva uplne jiny system prenosu - v ramci volneho pasma si voli kanaly a strida je. Krome toho, ze se takovou veci ke Klfree nepripojis (neni 802.11b), zapleveli dokonale cele 2.4GHz.

Belerby

Citace: "P_no_of"clovece Belerby.. ja myslel ze se po tobe slehla zem :-)))) naposledy sem s tebou kecal na IRC skoro rok dozadu :-) ..... hele .... je to Vitry 2154 .... a jak rikam.. ted jen tak pro srandu na pigtailu obcas chytnu Rebecu .. ale myslim ze strechy bych mel videt i Prazskou :-) ...  a proc je spatny mit Breeze.Net nebo Avayu ? :-) ... je s tim nejakej problem ? ... a ozvu se panovy hospodarovi :-) ... btw : to tu vsechno resite taklhe "neosobne" .. nebo mam i sanci nekoho videt na vlastni oci ? :-)
Jéé ;o) no vidis, a ja si te vubec nepamatuju ;o) Mival si stejnej nick ? ;o)
Tu prazskou musis urcite videt, mas to kousek... na fotkach z prazsky je tvuj barak videt krasne..
No spatny to neni, pokud to podporuje 802.11b ;o) protoze standartne breeznet je uplne neco jinyho... od avay sem videl jen jednu vec asi za 20k a ta 802.11b umela.
Tak se nekdy stav na garazich nebo tak... klidne se ozvy na icq ;o)
Pij beer, at je meer *22*

proste ja :-)

cus .. mno .. chci si casem poridit Avaya AP-4 a kit na AP-6 ... ma to 11b .. zatim chci bezet na svoji ASUSce  :-) ... a stoji 9kkc bez DPH :-) .... ma konektory na dve anteny .. tzn 2 ISP a load balancing :-))) ... pokud znate neco levnejsiho ... dejte vedet :-)