Obecně: Připojení obytného domu v Kladně

Založil K5, Červenec 21, 2004, 11:12:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

organizátor: zatím nikdo
termín započetí prací: není domluven
co se musí udělat:
  • prosíťovat barák, pomoct a poradit domorodcům, jak na to
  • postavit na střeše přijímací AP
  • obejít domorodce s přihláškami (to mohou i křehké dívčiny bez technického vzdělání  :wink:)
materiál dodá: K5

Hitman01

Cau
Mel bych prosbu bydlim ve 4 vezaku v rozdelove pocitano od kostela a chtel bych pripojit bohuzel pro me mam okna na druhou stranu od silnice a jsem v prvni patre neco sem slysel ze se chysta ale mozna vis vic potreboval bych pomoct i ja pomuzu kdyz bude treba dat Ap na strechu domu ale potrebuju nekoho kdo mi da nejaky info a papiry k tomu diky.
Jsem na icq 99524501  nebo email Hitman01@seznam.cz

BlackSUN

Citace: "Hitman01"Cau
Mel bych prosbu bydlim ve 4 vezaku v rozdelove pocitano od kostela a chtel bych pripojit bohuzel pro me mam okna na druhou stranu od silnice a jsem v prvni patre neco sem slysel ze se chysta ale mozna vis vic potreboval bych pomoct i ja pomuzu kdyz bude treba dat Ap na strechu domu ale potrebuju nekoho kdo mi da nejaky info a papiry k tomu diky.
Jsem na icq 99524501  nebo email Hitman01@seznam.cz

No se střechou na věžáku se asi můžeš rozloučit na umístění ap :-), repsektive vidim to hodně neprůchodně...
Další informace ti podají jistě další zasvěcenější a hlavně členové :-))

xtom

Citace: "Hitman01"Cau
Mel bych prosbu bydlim ve 4 vezaku v rozdelove pocitano od kostela a chtel bych pripojit bohuzel pro me mam okna na druhou stranu od silnice a jsem v prvni patre neco sem slysel ze se chysta ale mozna vis vic potreboval bych pomoct i ja pomuzu kdyz bude treba dat Ap na strechu domu ale potrebuju nekoho kdo mi da nejaky info a papiry k tomu diky.
Jsem na icq 99524501  nebo email Hitman01@seznam.cz

BSE je jako tradicne uplne mimo. Zbytek po ICQ.