Main Menu

jak na ICQ bez ICQ

Založil K5, Duben 03, 2005, 11:59:40 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

ICQ moc nepoužívám, protože mi vadí originální ICQ klient pro Windows, rád
bych nějakou velmi jednoduchou, miniaturní náhradu, která nezabere ani moc
výkonu procesoru ani nezbere moc paměti.

Co doporučíte, s čím máte zkušenosti?

belakos

Ja pouzivam mirandu (www.miranda-im.org) a sem s ni spokojenej. Nekdo ji bytostne nenavidi, ale me neva. Umi i vic protokolu (IRC, MSN, Jabber...) Musis to vyzkouset  :wink:
BTW ten origos ICQ klient je fakt otres

Belerby

no, ja pouzivam 2003a a sem s tim docela spokojenej...
nebo tedy centericq  8)
Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Bobisek

Miranda, ale je to o vyzkouseni. Nekomu nevyhovuje, pomoci pluginu si ji dotvoris k obrazu svemu. Ja nakonec vse ocesal a nechal jen historii ++ a pak sifrovani pokecu.

Goodmen

tez pouzivam mirandu ... a opravdu jsem slysel dost lidi ji chvalit ale take dost lidi na ni nadavat. Kdysi davno jsem si ji tak orezal aby se me vesla na disketu a tu jsem nosil sebou :lol:  kvuli historii :) , to bylo ale hodne davno :) . Btw: posledni dobou me zacal chodit spam i na icq (on uz jim nestaci mejl, musej spamovat i icq... takove ty zpravy typu : hi, how are you , visit www.nejakaadresa.com ) , tak jsem se koukal na plugin antispam na oficialnich strankach a nasel jsem tam asi 4, ma nekdo nejake zkusenosti a muze me nejakej doporucit z vlastni zkusenosti ?
Uz jsem parkrat kdyz jsem napsal nekomu kdo me nema v kontaklistu dostal takovou tu hlasku : this is antispam message, write "nospam" if you want contact me. nebo tak nejak.

ps: vsechno je o tech pluginech, jak si ji prizpusobis, uz jsem vydel ruzne uspusobene mirandy, ze nebylo poznat ze se jedna o stejnej program.

Fenix

Já užívám trillian a jsem s ním nadmíru spokojen. Měl jsem ICQ 2003bpro ale po čase se začínal šíleneně zpomalovat jeho start.  8)
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Taky jedu na Trillianu a nemuzu si stezovat.. Irc, icq, jabber, msn..

Lukas

Citace: "Goodmen"tez pouzivam mirandu ... a opravdu jsem slysel dost lidi ji chvalit ale take dost lidi na ni nadavat. Kdysi davno jsem si ji tak orezal aby se me vesla na disketu a tu jsem nosil sebou :lol:  kvuli historii :) , to bylo ale hodne davno :) . Btw: posledni dobou me zacal chodit spam i na icq (on uz jim nestaci mejl, musej spamovat i icq... takove ty zpravy typu : hi, how are you , visit www.nejakaadresa.com ) , tak jsem se koukal na plugin antispam na oficialnich strankach a nasel jsem tam asi 4, ma nekdo nejake zkusenosti a muze me nejakej doporucit z vlastni zkusenosti ?
Uz jsem parkrat kdyz jsem napsal nekomu kdo me nema v kontaklistu dostal takovou tu hlasku : this is antispam message, write "nospam" if you want contact me. nebo tak nejak.

ps: vsechno je o tech pluginech, jak si ji prizpusobis, uz jsem vydel ruzne uspusobene mirandy, ze nebylo poznat ze se jedna o stejnej program.
nejlepsi antispam je si zakazat posilani zprav od nekoho koho nemas v seznamu  :wink:

Pitbull

Taky používám Trillian a musím potvrdit, že je SUPER  :D  !!!!
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

belakos

hmm, trillian trillian, to okouknu

Mr.Gespant

co se tyce toho vytizeni pameti a procesoru, tak trillian sucks...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"co se tyce toho vytizeni pameti a procesoru, tak trillian sucks...

Mno nevim, podle spravce uloh sest mega pameti (pod procento) a nula procent cpu... takze ja sem s vytizenim spokojen..

Pitbull

Citace: "Mr.Gespant"co se tyce toho vytizeni pameti a procesoru, tak trillian sucks...

Mno včera jste mne touhle diskuzí inspirovali ke stažení nové verze Trillianu. Hned jsem kouknul do vytížení paměti,
to se pohybuje kolem 2 až 4 mega a jak psal BlackSun, procesor to nežere vůbec. Jo a je v něm tuny smajlíků i se zvuky  :lol:  
Dyžtak se dá sosnout tady www.trillian.cz i s češtinou.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

K5

no, nakonec jsem skončil u centerICQ žere 1,5MB paměti a 0% CPU i na stařičkém celeronu, akorát mi tam nefunguje na klávesnici ž a š (jinak čeština chodí celá dobře), což je častý problém cp1250 :-(