Main Menu

Prodám kola na Ford

Založil BlackSUN, Duben 08, 2005, 06:50:38 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Prodám "elektronová" kola z Fordu, ale sednou i na další auta.

Tech. údaje: 5Jx15H2, ET38, 5x112mm, střed 63mm, obutá 2x Targa Ceat 195/65 R15 91H cca 1,5-2mm vzorek, 2x General Ameri G4S 205/65 R15 92T cca 3-3,5mm vzorek. Gumy spíš na sundání než použití.
Cena dohodou.

Foto:

BlackSUN


Citace: "BlackSUN"Ještě jsou k mání.
Taks je mel hodit na hranici pri carodejnicich 30.dubna ;))

To by byl fajr ;o))))))))

PLEASE-DELETE-ME[/size]

tom712

Jestli chce nějaký tunner zesilovač, tak tu mám :-) Myslim že k těm kolum se náramně hodí.

Je to 1600W 4kanálový Magnat C I-4400. Subwoofer na přední, zadní, nebo všechny kanály :-)

...to je jízda

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

Citace: "tom712"Jestli chce nějaký tunner zesilovač, tak tu mám :-) Myslim že k těm kolum se náramně hodí.

Je to 1600W 4kanálový Magnat C I-4400. Subwoofer na přední, zadní, nebo všechny kanály :-)

...to je jízda

1600W, kde by je to vzalo :-) (jak by řekl Fachman, ale má recht)

Kola stále na prodej.

Karfik

Kola jsou to pekny, skoda ze ho prodavam, ale ted me tak napada, jsou fakt na forda?
Ja ti teda nevim, ale ja mam na Fordu 4 srouby a co vim tak ostatni Fordy taky. :shock:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

Jj, jsou určitě z fordu...

Viz logo na středové pokličce. Jinak jsou ze scorpia, to mělo pět šroubů, každý pořádnější auto jich má pět :-)

Karfik

Citace: "BlackSUN"Jj, jsou určitě z fordu...

Viz logo na středové pokličce. Jinak jsou ze scorpia, to mělo pět šroubů, každý pořádnější auto jich má pět :-)
no jo vlastne. mas recht. Ale to neni proto ze by to tak dobre jelo, ale proto ze je tezky jak krava, tak aby neupadli :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

No, 2.9i šestiválec lítalo pěkně...
Já bych řek že to je spíš proto, že na podobný auta se předpokládají větší kola, která mohou být těžší, proto víc šroubů.. Ale je to jen moje domněnka.

BlackSUN