Nepřesnosti v novém článku

Založil BlackSUN, Duben 20, 2005, 07:27:47 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

V nadpisu je nepřesnost.

Podle současného názvu "Vnitřní DNS názvy se mění z klfree.net na .czf" by měl uživatel se současným doménovým jménem novak.klfree.net nové jméno novak.czf, což asi nebude mít.

majkl

: czela.net ::

BlackSUN

Citace: "majkl"ty ses fakt divnej

Diky za konstruktivni kritiku :-)

Chtel jsem touto cestou upozornit autora na nepresnost, ktera by mohla ctenare zmast.

Pripadne dalsi konstruktivni navrhy si rad prectu na mailu, milerad odpovim vsem.
Mail black.sun@datunel.net je k dispozici.

Mr.Gespant

BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...

Tak mi rekni, kolik si tak myslis, uprimne, procent lidi ve sdruzeni tusi, co je to DNS. Ja tipuju max 15 procent a to jeste s dostatecnou rezervou. Pro zbytek je potreba to psat presne nebo vubec.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...

Tak mi rekni, kolik si tak myslis, uprimne, procent lidi ve sdruzeni tusi, co je to DNS. Ja tipuju max 15 procent a to jeste s dostatecnou rezervou. Pro zbytek je potreba to psat presne nebo vubec.

Fajn chytraku mas prostor tak to muzes vysvetlit
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Lukas

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...

Tak mi rekni, kolik si tak myslis, uprimne, procent lidi ve sdruzeni tusi, co je to DNS. Ja tipuju max 15 procent a to jeste s dostatecnou rezervou. Pro zbytek je potreba to psat presne nebo vubec.
lol ja sem sice strasna lama, ale takovou zakladni vec jako je dns znam... uz jen proto kdyz mi nejde net a ostatnim jo tak vim kde hledat chybu  :wink:

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...

Tak mi rekni, kolik si tak myslis, uprimne, procent lidi ve sdruzeni tusi, co je to DNS. Ja tipuju max 15 procent a to jeste s dostatecnou rezervou. Pro zbytek je potreba to psat presne nebo vubec.

A nezda se ti nahodou, ze je to v tom clanku napsany?? Chapu, ze se ti zasekly obvody pri prvni "chybicce", na kterou si narazil, ale priste zkus docist do konce... :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : Samozrejme, ze z puntickarskeho hlediska mas pravdu, ale chytremu napovez, blbeho kopni...

Tak mi rekni, kolik si tak myslis, uprimne, procent lidi ve sdruzeni tusi, co je to DNS. Ja tipuju max 15 procent a to jeste s dostatecnou rezervou. Pro zbytek je potreba to psat presne nebo vubec.

A nezda se ti nahodou, ze je to v tom clanku napsany?? Chapu, ze se ti zasekly obvody pri prvni "chybicce", na kterou si narazil, ale priste zkus docist do konce... :lol:

Nemyslel sem to tak, kolik lidi si tu "nesmyslnou" definici precetlo a tim padem to vi, protoze ty clanky cte podle meho odhadu asi tak stejne mnozstvi i slozeni lidi, co vi, co to je, mozna o malo vic, ale kolik z celku. Snad ta veta na tebe neni moc dlouha :-))

jo


skudlik

Citace: "BlackSUN"V nadpisu je nepřesnost.

Podle současného názvu "Vnitřní DNS názvy se mění z klfree.net na .czf" by měl uživatel se současným doménovým jménem novak.klfree.net nové jméno novak.czf, což asi nebude mít.

Detajlisto. Pokud se ozve nekdo z klfree ze to nepochopil (ten nadpis), tak to rad opravim.