Main Menu

pocet clenu onlajn

Založil tom712, Duben 24, 2005, 10:52:21 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"A každej má určitě čas procházet všechny odkazy, aby našel něco, o čem neví, že to existuje.. Nějaký post na web asi nikoho nepálí, stejně jako zveřejňování zápisů rady, od toho asi už se taky upustilo, no trochu bordel v tom je...
[OT]Je to hned vedle galerie. Kdo si neda tu zatracenou praci aby si to prohlídnul pořádně tak prostě nemá šanci. Třeba taková žádost o členství na tu se musí ještě zaskrólovat, jinak jí prostě nenajdeš :-)[/OT]
PS: Odepiš :-)

Moje otazka neznela, jestli je na monitor nekde odkaz, ale jestli o nem nekdo vi, ze existuje a ze tam neco jako statistiky je.

Belerby

Citace: "BlackSUN"
Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"A každej má určitě čas procházet všechny odkazy, aby našel něco, o čem neví, že to existuje.. Nějaký post na web asi nikoho nepálí, stejně jako zveřejňování zápisů rady, od toho asi už se taky upustilo, no trochu bordel v tom je...
[OT]Je to hned vedle galerie. Kdo si neda tu zatracenou praci aby si to prohlídnul pořádně tak prostě nemá šanci. Třeba taková žádost o členství na tu se musí ještě zaskrólovat, jinak jí prostě nenajdeš :-)[/OT]
PS: Odepiš :-)

Moje otazka neznela, jestli je na monitor nekde odkaz, ale jestli o nem nekdo vi, ze existuje a ze tam neco jako statistiky je.
Odpoved: ano
Pij beer, at je meer *22*

K5

Citace: "BlackSUN"Nějaký post na web asi nikoho nepálí
jako že mám(e) napsat oslavný článek na téma měření a regulace?

Citace: "BlackSUN"stejně jako zveřejňování zápisů rady, od toho asi už se taky upustilo
ne asi ale určitě, shrnutí toho co se dělo v tématickém článku, je pro čtenáře stravitelnější forma podávání informací

Citace: "BlackSUN"no trochu bordel v tom je...
ne, opravdu v tom žádný bordel není

Na webu http://www.czela.net/ je v levem hornim rohu pocitadlo lidi tzv. online.
Nedalo mne to a poslal jsem jejich spravci mail,nacez mi prisla odpoved:

> Zajimalo by me ,z jakych dat evidujete "pocet lidi na siti"
> ,ktery se nachazi na levem hornim rohu vasi webove stranky.


Na centralnim serveru bezi skript, ktery kazdou 1/2h stahuje z routeru
arp tabulku a zapisuje ji do db. Pak jednoduchym selectem spocitam pocet
aktivnich mac. Je to trochu cislo o nicem, ale priblizne odpovida.

  Mej se fajn, Majkl

Mr.Gespant

vidis, jak je krasny, kdyz clovek zastava stejny nazory? :-) Precti si muj prispevek z kvetna minulyho roku... Presne sedi - teda krome toho, ze uz maily funguji :)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "BlackSUN"
Citace: "K5"na stránce www.klfree.net je monitor v levém sloupci:
Komunita Klfree.net
Přehled informačních zdrojů
Diskusní fórum
Fotogalerie
Statistiky provozu
Twiki
Herní server
Radio Klfree1
Odkazy na stránky členů

čili bleksánku, prudíš snaživě, ale marně :twisted:

A každej má určitě čas procházet všechny odkazy, aby našel něco, o čem neví, že to existuje.. Nějaký post na web asi nikoho nepálí, stejně jako zveřejňování zápisů rady, od toho asi už se taky upustilo, no trochu bordel v tom je...
Sorry, ale tohle uz je fakt blba buzerace. Kdyz si tupej a neumis vlezt do odkazu kterej tam je, tak je to tvuj souboj. Dostal jsi odpoved ze tam monitor je, tak to neprekrucuj na neco jinyho.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

tom712

Citace: "Karfik"....
Jen upozornim že reaguješ na přízpěvek Zaslal: 31.5.2005 18:14

Ale to nevadí, když si člověk přečte starší Bleksanovy příspěvky...
Například když si přečteš komentáře ke článkum na www.klfree.net (k těm nejstaršim, kde ještě jsou) tak pochopíš že Bleksan neni vůl :-) ...ale něco mnohem víc :D

Viz námátkou tohle, bohužel sem nedokázal najít ten jeden jeho nejleší příspěvek. Ten mně dostal na kolena :-)

Až se někdo budete večer nudit tak se schválně podívejte do n+ějakého toho flejmu pod těmi nejstaršími články ;-)

Karfik

Citace: "tom712"
Citace: "Karfik"....
Jen upozornim že reaguješ na přízpěvek Zaslal: 31.5.2005 18:14

Ale to nevadí, když si člověk přečte starší Bleksanovy příspěvky...
Například když si přečteš komentáře ke článkum na www.klfree.net (k těm nejstaršim, kde ještě jsou) tak pochopíš že Bleksan neni vůl :-) ...ale něco mnohem víc :D

Viz námátkou tohle, bohužel sem nedokázal najít ten jeden jeho nejleší příspěvek. Ten mně dostal na kolena :-)

Až se někdo budete večer nudit tak se schválně podívejte do n+ějakého toho flejmu pod těmi nejstaršími články ;-)
ja za to nemuzu ze se mi to teprve dneska ukazalo jako neprecteny. Na datum jsem nekoukal. :(
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.