Rychlost po přechodu na 300Mbit

Založil adampulec, Červen 12, 2005, 09:35:42 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Co udělal Blacksun, když se dozvěděl o navýšení na 300Mbit:

Puknul vzteky a už tu neotravuje
7 (24.1%)
Nepuknul a vymýšlí, jak to zpomalit alespoň na rychlost Datinelu
5 (17.2%)
Otravuje dál
17 (58.6%)

Celkem hlasů: 28

Hlasování ukončeno: Červen 12, 2005, 09:35:42 DOPOLEDNE

belgarat

Radekb:

Nejde tak ani o to, ze "rada nechce", ale byl jsi nahore na vezaku s merici soupravou ? Tam je jedno na kterem kanale bude AP vysilat protoze stejne sve klienty neuslysi.

Uzce smerove anteny maji jakous takous sanci.

adampulec

No doufam ze se Vezak přesouvat nebude.. já na třetí věžák nevidim. Radši budu mít výpadky než hledat nový AP.

Radekb

Citace: "belgarat"Radekb:

Nejde tak ani o to, ze "rada nechce", ale byl jsi nahore na vezaku s merici soupravou ? Tam je jedno na kterem kanale bude AP vysilat protoze stejne sve klienty neuslysi.

Uzce smerove anteny maji jakous takous sanci.

O tomto duvodu jsem nevedel.
Kdyby se pouzily anteny se stejnou vyzarovaci charakteristikou, jako jsou tam ted, tak by to snad nebylo horsi.

Na "normalni" pouziti net jede dobre, ale na p2p je to stale mene pouzitelne a nejvic mi vadi, ze vecer nejde pres net vetsinou telefonovat  :(
jak se potom zbavit TELECOMU?

takze asi jedine hledat nejakeho nadsence ve stejnem vezaku, ktery by umoznil lepsi pristup k AP, nez je tam ted.

Radek

Radekb

Citace: "adampulec"No doufam ze se Vezak přesouvat nebude.. já na třetí věžák nevidim. Radši budu mít výpadky než hledat nový AP.

No vy na jihu jste celkem vysmaty, ale co my na severu?  :)

Tom733

Citace: "Radekb"resenim by byl presun AP na Sky, coz pry rada nechce. znamenalo by to pretocit vsechny anteny na severu, coz bych byl ochoten v pripade nutnosti osobne zajistit.

Rozsvitit na Sky nejaky sektor, nebo nedejboze vsesmer, by byla jednak silenost a druhak neskutecna prasarna. Pro pobaveni muzu zaslat mailem log z mereni (pouze na WiFi, dalsi pasma vypadaji podobne).
Uvedomte si, ze je to misto, ze ktereho je videt velka cast Strednich Cech a i daleko za hranice tohoto kraje.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Radekb